2737
2734
عنوان

هر چی از دهنمون دراومد به هم گفتیم

1270 بازدید | 119 پست

سلام . عقدم. منو شوهرم باهم دعوا کردیم و هر چی هم از دهنمون درآمد بهم گفتیم. الان خیلی ناراحتم دلم شکسته. راجب همهههههه چی هم صحبت کردیم و فحش دادیم توهین کردیم و...

اصلا رعایت نمیکنه هر چی من میگم10 تاااااا بیشترشو جوابم میده   شوهرای شماهم اینجورین؟؟!!

اوووففففف عصبیم. 😭😭

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

حالا فردا اگه زنگ زد چطور جوابشو بدم که هم بحث کش پیدا نکنه و هم خودم ضایع نشم؟؟؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عقدین انقد همدیگه روشستین؟برین زیر یه سقف میخواین چکنین

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738

باز شماها دارین عین خروس جنگی بهم میپرید🤦‍♀️خب وقتی یکیتون عصبیه اون یکی ساکت بشه

هیچ فردا زنگ زد اصلا روی خودت نیار که چیشده وچی بوده  

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

شوهر منم همینطوریه تا یه طوری میشه هرچی از دهنش درمیاد و هرچی از من وخانواده و جدوآبادم میدونه رو میکنه و میکوبش به سرم وفحش(فحش ناموسی نمیده) مثلا در حد بیشعور نفهم خر

خدایا شکرت شکرت شکرت
انقدر پرده های حیارو ندرید درست بشو نیستااااا

خب چیکار کنم تقصیر خودشه . منم دلم نمی‌خواد بخدا اینجوری بشه

2706