2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@عطارم   @بانوجونم   @appely   @دختر_زمستون۱۳۷۵   @مدافع_زهرا    

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731

برای سلامتی خانوادم دعا کن ممنون 

منم برای حاجت رواییت 5 تا صلوات میفرستم🌹

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

عزیزم میشه واسه منم دعاکنی 🙏🏻😔اسمم فاطمس لطفا دعا کن خدا صلاحمو در ازدواج با همین ک خودم میخوامش قرار بده وبهش برسم توروخدا دعام کن 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
@عطارم   @بانوجونم   @appely   @دختر_زمستون۱۳۷۵   @مدافع_زهرا   ...

ممنون که تگم کردی منم برای حاجت رواییت 5 تا صلوات میفرستم 🌹

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738

💚یامهدی(عج)ادرکنی،دوستانیکه به پیامهاشون پاسخ ندادم مطمئن باشید دلیلی نداره من درحدتوانم سعی کردم پیامی بی جواب نمونه اگر بی جواب بود درخواست دوستی بدید مجدد،واینکه ازصمیم قلب اگر قابل باشم یا نباشم متوسل میشم به ائمه بزرگوارم مادربی نشانه و مظلوم ترین پدرعالم امام حسین (ع)انشاالله درپناه خدا وائمه خداوند بهترن لطف وعنایت خواهدکرد،برای کسانیکه دراین تاپیک شرکت کردند هم تبریک میگم وهم ممنونم،عیدی من به شما دعا می باشد واتفاقات خوش،منتظر عیدی و  حاجت روایی باشید 💚🙏

عزیزم میشه واسه منم دعاکنی 🙏🏻😔اسمم فاطمس لطفا دعا کن خدا صلاحمو در ازدواج با همین ک خودم میخوامش ...

چشم انشاالله درخواست دوستی درهمین لحظه پذیراهستم💚🙏

برامردم کل دنیا

برای مردم عزیزم ک بعضی ها خیلی سختشونه خیلیا تحت فشارن این روزا خدایا کمک کن

برای ظهورامام زمان اینو عاجزانه بخوایم ازخدا

خسته ایم ناجی میخوایم امروز جمعس خداامروز روز ظهور بشه😭

دراخرم برامن دعاکن هرکی دید پستم رو

چشم انشاالله درخواست دوستی درهمین لحظه پذیراهستم💚🙏

ممنونم عزیزم..میگم به نظرت من بعد از این ۷ سال انتظار ب حاجتم میرسم؟ یعنی هنوز امیدوار باشم؟؟😔😔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
برامردم کل دنیا برای مردم عزیزم ک بعضی ها خیلی سختشونه خیلیا تحت فشارن این روزا خدایا کمک کن برای ...

💚عیدی من به شما انشاالله در پناه حضرت حق و درمسیر وپناه ائمه به حاجتت می رسی

2706