2737
2734

دلم می‌خواد به زندگی قبلیم برگردم صبح تا شب درحال بدو بدو هستم حتی یه ساعت نمی‌تونم برای خودم وقت بذارم حالم اصلا خوب نیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینم،بچت چند وقتشه؟

×××چگونگی برخورد در نی نی سایت به سبک فردی  که از نظر روحی روانی وعقلی در سلامت کامل به سر میبرد                                                               ۱_ابتدا با لبخند وآرامش وارد سایت میشود نه با هدف تخلیه عقده ها وکمبود های درونی                         ۲_به عنوان تاپیک توجه کامل کرده وچنانچه به آن علاقه مند بود وارد میشود                                     ۳_درصورتی که با موضوع مطرح شده توسط استارتر مخالف بود، بدون توهین، مخالفت خود را با آرامش مطرح میکند وبا فحش های زیبا، انتقام برخورد اطرافیان بی فرهنگ خود را از استارتر نمیگیرد.             ۴_درصورت نیاز به راهنمایی در حد توان راهنمایی میکند                                                                    ۵_عقاید خود را به زور وتوهین وارد حلق دیگران نمیکند                                                                   ۶_در تاپیک جدی که با هدف دریافت راهنمایی ویا تبادل نظر ایجاد شده مزه پرانی ولوده گری نمیکند.        ×××لطفا چنانچه هریک از این موارد را رعایت نمیکنیدبه هیچ عنوان وارد تبادل نظر با بنده نشوید،متشکرم😊
2728

عزیزم درک میکنم سخته ادم کم میاره ولی نگو اینجوری خداروشکر کن منم همینم شوهرمم همش سرکاره فقط جمعه ها میاد میتونست بدتر ازینم باشه میگذره 

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2738

منم دوس دارم از بچه داری و خونه داری وقت سر خاروندن نداشته باشم صب تا شب تنها و بی هدف ادم حوصلش سر میره قدر بدون

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
خواهر دست رو دلم نذار اون که صبح میره آخر  شب میاد

زندگی  سختیای  خودشو  داره  خوشگلم  بچه  هات  بزرگ  میشن  مسئولیتات  کمتر  میشه  

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم
2706