2733
2734

خانما من باردارم ۳۸ هفتمه دیروزسونو دادم بچم وضعیتش سفالیکه و سرش پایینه شکمم اومده پایین خیلی میترسم لطفا پیشنهاد سزارین ندین چون دوس ندارم عمل شم فقط از درد زایمان طبیعی میترسم نمیدونم چطوری استرسو از خودم دور کنم یه شب درمیون پیاده روی میکنم توپم گرفتم شروع درد ورزش کنم خیلی ترس دارم لطفا سرزنشم نکنید فقط خواستم دردودل کنم😢😢

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به چیزای خوب فکر کن قران بخون اروم بشی

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
فیلم طنز ببین یادت میره...حداقل چندساعتی مشغولت میکنه...اینستا هم برو جک بخون و طنز

نمیدونم والا حس عجیبی دارم هم دوس دارم زودتر به دنیا بیاد هم میترسم واقعا

2738

ببين درد زايمان درد پشت سر هم نيست. مابينش فاصله هست. تو اون فاصله تمركز كن. به اين فكر كن دردت براي رسيدن به يه اتفاق مهم و ديدن عزيزترين موجود زندگيته. با دردت دوست شو! شايد خنده دار به نظرت بياد ولي راهش همينه. هر بار مياد سراغت نفس عميق بكش. با خودت بگو بذار آخرين قطره هاي خوني كه به بچم ميدم پر از عشق باشه نه ناله و استرس. واقعاً كمكت ميكنه درد رو مديريت كني. 

عزیزم دردش میگذره. باور کن زایمان که کنی همین که بچه تو ببینی تمام دردا یادت میره. 

میدونم ک میگذره عزیزم فقط کمی میترسم نتونم طاقت بیارم اخه شنیدم دردش شبیه دلپیچه هستش منم چن یار دلپیچه گرفتم تو بارداری به حدی ک نتونستم تکون بخورم حتی برا همین دردش شده کابوس برام

من طبیعی بودم گلم. حسابی این هفته های مونده رو فعالیت کن.خیلییییی تاثیر داره. برا من واقعا عالی بود

اگر وضعیت خودت و جنین خوبه پیاده رویتو بیشتر کن

پله بالا پایین برو

ورزشایی که لگن توش درگیره انجام بده. ورزشای یوگا. مخصوص .عالیه.

من همه رو توخونه انجام دادم

.

و در نهایت ترست و در باره ی هررررر موضوعی موکول کن به همون روز، بگو هر چی بخواد بشه همون روز میشه و تمام.از الان درگیر نکن خودتو کامت و تلخ نکن😘

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
ببين درد زايمان درد پشت سر هم نيست. مابينش فاصله هست. تو اون فاصله تمركز كن. به اين فكر كن دردت براي ...

امیدوارم ک همینطور باشه میخوام تا اونجایی ک میتونم دردو تحمل کنم و جیغ داد نکنم انرژی برای اخرش جمع کنم بخدا شبا گریه میکنم دلم برای بچم میسوزه ک انقد ترسوام و احساس میکنم لیاقت بچمو ندارم

میدونم ک میگذره عزیزم فقط کمی میترسم نتونم طاقت بیارم اخه شنیدم دردش شبیه دلپیچه هستش منم چن یار دلپ ...

برا من شبیه دلپیچه نبود  تیر می کشید و ول می‌کرد. بیشتر هم کمرم درد داشت. شاید چون من با آمپول فشار زایمان کردم. 

من طبیعی بودم گلم. حسابی این هفته های مونده رو فعالیت کن.خیلییییی تاثیر داره. برا من واقعا عالی بود ...

پیاده روی ک میکنم شکمو کمرم درد میگیره ولی بازم پیاده روی میکنم اخه هفته زیادی نمونده ۲۸ تاریخ زایمان زدن پایین بودن شکمم بدن درد نمیذارن فعالیت داشته باشم

2706