2726
عنوان

حس میکنم همش چشم میخورم

664 بازدید | 33 پست

امروز اومدیم ویلا بابام تو روستا از صب فامیلا دور هم‌جم بودیم  بد من کلی راه دوباره برگشتم دنباله شوهرم حدود ۳۰ دقیقه راهه. باز باهم برگشتیم ویلا

جیگر گرفته بود داشت ذغال درست میکرد منم نسکافه اوردم  با شیرینی 

انقد حالم‌خوب بود خودم داشتم همش تو دلم کیف میکردم از همه چی

دیدم ی بادی میزنه پاشدم ی روسری بیارم  دخترم‌گوشاش باد نخوره آقا روسری و سرش کردم جیغ و دادش رفت هوا ی هو سیاااه شد منو میگی بخدا سکته زدم از ترس شوهرم اومدم ب دادم  رسید دیدیم ی زنبور گردنشو نیش زده آخ مامان برات بمیره ترس و و حشت و درد تو چشاش بود حالا بدو بدو برگشتیم شهرمون بردیم بیمارستان بد هم شربت داد رفتیم خونمون النم تازه رسیدیم ویلا گرفتیم بخابیم انقدم از استرس و ناراحتی  خابم نمیبره  همش میترسم بچم چیزیش شه.

سری پیش هم اومدیم  س روز مریض شد بچم

اولین بارم ک با شوهرم اومدیم تو راه برگشت تصادف کردیم

مامانم میگه بچه ک بودی اومدیم اینجا برگشتیم  تو اوفتادی تو قابلمه شیر(سوختگی خیلی شدید داشتم ک هنوزم اثزاتش مونده رو بدنم)

کلا میگم بنظرتون اینجا برا من نحسه یا شانسی اینجور میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دوبار کرونا گرفتم خوب شدم😐دیگه ب هیج جامه

ی پرستارم ی بار گرف خوب شد 

سری دوم مرد 

ی بار جستی ملخک... 

البته دور از جون 

رعایت کنین

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
شاید خودت خودتونو چشم میزنی یا موج منفی میدی به خودت الان چشم نخوریم 

ن اصن اعتقاد ندادم انقد بلا سرم میاد بقیه میگن چشم میخورین😐آخه میگم چی منو چشم میزنن اینجا روستا اگ من ی بچه دارم بقیه مردم ی عالمه بچه دارن 😐ولی نمیدونم چرا همه میگن چشم میخورین

2706