2733
2734

بچه هم نیست ۲۸ سالشه . خانم هم هست متاهل هم هست گوشیش هم در حد سامسونگ معمولی رو به خوب هست. بنظرتون چجور آدمی میاد. 

اخه میدونید چیه من لیسانس گرفتم و میتونستم برم یه شرکت خیلی خوب کار کنم چون فامیل مامانم رئیس اون شرکت بود تا ۳ ۴ سال پیش ولی رفتم آرایشگری ( خیلی علاقه داشتم دیوانه وار) و آرایشگاه زدم بعد این آدم بعضی وقتا با شوهرش حرف میندازن که اگه رفته بودی پیش فلانی تو شرکتش الان وضعت فلان بود بیسار بود من میرم تو فکر چون الان سالنم تعطیله بی پولم. بعد شنیدم این آدم واسه آیفون ۱۱ رفته وام گرفته یکم آروم شدم چون حس میکنم عقلش اونقدرام کامل نیس

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه توان پرداخت اقساط رو داره،و واسه قسط از چیزای ضروری نزده، چ ایرادی داره ک برای خواستش اینکار رو کرده؟ ادم عاقل ب دلش زندگی میکنه بنظرم البته با سنجش شرایط. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بعد جالبه همین آدم یبار قرار بود باهاشون بریم مسافرت البته به پیشنهاد خودشون بعد رفتن پول قرض گرفتن واسه هزینه سفرمون . حالا میشینه منو نصیحت میکنه . 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2738

این چه طرز فکریه؟ به نظرم من وقتی کسی چیزی رو دوست داره و میتونه تهیه اش کنه خیلی خوبه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706