2410
2553
عنوان

چیکار کنم بچم پسر بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 108 پست
منم شستشوی واژن رو رانجام دادم برای قلیایی کردن + قرص فلوکونازول شربت سرفه که بدن رو قلیایی میکنه و ...

شربت سرفه گایافنزین میخوری؟فلوکونازول از چندپریود خوردی؟

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولیم چون از جفتش نداشتم برام اصلا مهم نبود الان ی دختر خانم ۶ ساله دارم 😍 کنارش دلم ی اقا پسری ...

انشاا... یه گل پسر ناز توشکمت باشه الان به امیدخدا سالم بغلت کنی

خبرت هست شدی صاحب هر بنددلم؟؟؟دورت بگردم دخترقشنگم ۱۴۰۰/۳/۱۱بهترین و قشنگترین روز زندگی ما♥️خدایا هرکی منتظر نینیه دامنشو سبز کن🤲🏻آمـ‌‌‌‌ــین😊
2720
شربت سرفه گایافنزین میخوری؟فلوکونازول از چندپریود خوردی؟

اره گایافنزین خوردم از شب قبلش 

فلوکونازولم ۲ تا خوردم با دوز ۱۵۰ یبار دوروز قبل اقدام یبار هم صبح اقدام 

تنبلی تخمدان دارم لتروزول و اچ ام جی زدم بعد فلوکول بالغ اچ سی جی زدم برای ازاد شدن تخمک و فقط یکبار ۳۶ ساعت بعد از امپول اقدام داشتیم همسرمم بستم به گرمیجات و نعجدن از عطاری و... ۶ روز هم تخلیه نداشت .

دیگه یسری کارای ریز دیگه هم هس که حس تایپ کردن ندارم😞

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

من شوهرم خوزستانیه خیلی خانوادش پسر دوستن برا همین سر دخترم کلی استرس داشتم یکی هم سفط کردم که مرگو جلو چشم دیدم بخدا اما حالا باز با کلی استرس میخوام یکی دیگه بیارم انشاا... اینسری خدا صدامو بشنوه یه پیر بیارم من نمیدونم دختر چشه که همه دم از پسر میزنن

من شوهرم خوزستانیه خیلی خانوادش پسر دوستن برا همین سر دخترم کلی استرس داشتم یکی هم سفط کردم که مرگو ...

جنوبی ها که میگن اکثرا پسر میارن 

منم نمیدونم چرا استرس دارم دلم میخواد پسر باشه

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2714
اره گایافنزین خوردم از شب قبلش  فلوکونازولم ۲ تا خوردم با دوز ۱۵۰ یبار دوروز قبل اقدام یبار هم ...

منم تنبلی دارم.اینماه اولین ماهه که بهم لتروزول داده.ازامشب که ۳پریوده شروع کردم.شما برای بچه اولت بازم با hcjباردارشدی؟

عزیزم بهترین کار اینه بری دکتر چون اونجا چکاب مینویسن بر اساس بدن خودت و همسرت به هر دوتون رژیم میدن اصلا شاید اسپرم شوهرت ضعیف باشه باید دکتر قرص بده تقویت بشه که پسر بشه یا...بدنا متفاوته

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2706