2737
2734

قبلا هم تاپيك زدم گفتم شوهرم چندوقته شبا يه دفعه يك ساعت با دوستش ميره جايى و برميگرده

به منم جواب درست حسابى نميده

منم خب شك كردم گفتم نكنه معتادى چيزى شده

علائم اعتياد رو هم زدم شكم بيشتر شد

امشب اومد زدم به سيم اخر و گفتم ميرى اين سك ساعت بيرون مواد ميكشى و ....خيلى بهش بر خورد كه دارى تهمت ميزنى و دعوامون شد

بعدش گذاشت از خونه رفت با عصبانيت!وقتى عصبانيه بد رانندگى ميكنه ميترسم بلايى سرش بياد

من بازم به حرفاش اعتماد نكردم و زنگ زدم به اون دوستش كلى قسم و ايه خورد كه دارى اشتباه ميكنى و اصلا اهل اين حرفا نيست

واى دارم ديوونه ميشم بچه ها

خيلى نگرانشم مطمعنم تا صبح نمياد و بايد دلشوره بكشم

بلايى سرش نياد؟😭😭😭

اگه دعايى چيزى ميدونيد بگيد بخونم كه هم اروم شه هم سالم برگرده

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولى با حرفاى دوسش مطمعن شدم دارم اشتباه ميكنم ولى خب بخدا دست خودم نبود خيلى قضاوتش كردم اين چندوق ...

پس کجا میرن ؟نپرسیدی؟

Yalin ayak dikanlere tashlara basa basa yurudum💔 bu yuku sirtimdan attim ashkin gurultusune sagir oldum yoruldum
2731
پس کجا میرن ؟نپرسیدی؟

شوهرم به خاطر كارش وقت نداره با دوستاش باشه

شبا يك ساعت ميرن دور هم حرف ميزنه مغازه يكيشون مثه اينكه

2738
ولى با حرفاى دوسش مطمعن شدم دارم اشتباه ميكنم ولى خب بخدا دست خودم نبود خيلى قضاوتش كردم اين چندوق ...

ببخشیدا ولی با واکنشش من میگم معتاده احتمالا

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

خب اون دوسه ساعتوکجامیره بادوستش؟بنظرم پیگیراین موضوع باش احتمالاالانم رفته همون جایی ک همیشه میره

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
خدایی چرا من هیچوقت نگران نمیشم😐 مشکل دارم یعنی/؟؟؟... نگراندونم خرابه😅

واى من خيلى خيلى نگرانم

اخه خيلى عصبانى بود كه رفت😭😭😭😭😭

کاری  نداره که  ازش  تست  اعتیاد  بگیر  اگه  معتاد  نبود با  یه  شام  خوشمزه  سوپرایزش کن ایندفعه  گوشیشو  چک  کن  😹چه  معنی داره  بعد ازدواج مردرفیق  باز  اونم  شب 😑

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم

عزیزم ساعت یک شب چه خبره تو خیابون ؟؟خب مشکوکه دیگه .

تازه ول کرده رفته معلومه یه جای کار مشکل دار هست

بعدشم بنظرت دوستش میگه آره معتادها یا می‌ره فلان کارو میکنن؟

عجیبه ایقد ساده ای

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2706