2737
2734
عنوان

بدتون میاد شوهرتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 2159 بازدید | 125 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا مطمئنی که خانماشون ناراحت نمیشن؟ ممکنه خیلیم حرص بخورن ولی زورشون نمیرسه

نه  بابا صمیمی  هستیم  منو میشناسن  میدونن شوهرم هزار  برابر  بالاتر  از  اوناس  هر  بار  زنگ میزنن  امار  شوهراشونو میدم 😄

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم

مذهبی نیستم.چون خودم ۸ سال مسئول اداری شرکتی بودم که ۱۵۰ تا مرد بودن و همه روابطا خط قرمزا مشخص شده بود و کسی اجازه کم و زیاد کردن نداشت نه متاهلش نه مجردش. مسئول کارگاه و مسئول فنی و مسئول مالی منو تو صدا میزدن هیچوقتم کم و زیادی بینمون نشد با خانوماشونم رابطه م خیلی محترمانه بود و بینمون اطمینان و رفت و آمد بود. البته اسم کوچیک اصلا بینمون معنایی نداشتا.خواستم بگم مفرد گفتنه معیار نیست باید ببینی حد و مرزای دیگه چطوری پیش میره. طرف جلو بقیه بگه شما بعد تو پیامک قربون صدقه کنه که نمیشه😂

شوهرم محیط کاریش دکل حفاری هست زن اونجا نیست. برا همین این مسئله بین منو شوهرم جابجا شده بود و اون از نوع رفتار من اطمینان کامل داشت.

2731
من همسرم کارش یه طوریه همکارای خانومش هی زنگ میزنن ازش راهنمایی میخوان روانی میشم اونم میدونه چون بع ...

منم همسرم همیشه رو آیفن میذاره گوشیشو ، ما میسنویم چی میگه.

اگر سن مادرش باشه ایراد نداره.

نه دیگه مجرد چند سال بزرگتر مثلا.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
فک کردم همسر خودتونو میگین

وای نه خدا نکنه دور از جون 😱😱😱😱😷😰😰

من غش🤒🤕

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
نه اسم کوچیک نمیگن. ولی مثلا میگن خانم فلانی تو برام نامه رو ایمیل کن بگو من انجام میدم.

خب این به معنای صمیمیت نیست

چون بالاخره میگه خانم فلانی نه فلانی اگه فامیلیش رو تنها میگفت آره بد بود حالا اگه حساسی بگو شوهرت ب جای تو بگه شما

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2738
من معمولا میگم شما کلا زیاد کسیو تحویل نمیگیرم مخصوصا آقایون رو. ولی شوهرم با اینکه نجیبه ادبیاتش جو ...

منم همینو میگم.

میگم در شان تو نیست.

حتی از نظر لِوِل کاری و تحصیلی و ....

بگیم ، تو نباید ادبیاتت با اونا یکی باشه‌...‌

منم همسرم همیشه رو آیفن میذاره گوشیشو ، ما میسنویم چی میگه. اگر سن مادرش باشه ایراد نداره. نه د ...

من کلا بدم میاد ربطی به سن طرف نداره دست خودمم نیس

یه چیز بگم ببین من بیخودی حساسم؟

زن پسر عموش که ۶ سال اینا ازش بزرگتره از منم ۱۵ سال اینا بزرگتره

بعد میریم خونه شون خانومه اصلا با من حرف نمیزنه همه چون همکارم هستیم با همسرم هی حرف میزنه با اینکه میگه داداشم ولی خیلی صمیمی حرف میزنه و به منم اصلا توجه نمیکنه خانومه 

منم روانی میشم میگم اگه ریگب به کفشش نیس بیاد با من حرف بزنه نه با شوهرم

خب این به معنای صمیمیت نیست چون بالاخره میگه خانم فلانی نه فلانی اگه فامیلیش رو تنها میگفت آره بد ب ...

من اصلا نگفتم صمیمیت.

ولی همینم احساس میکنم خیلی چیپپه !

شاید من خیلی حساسم.

خب این به معنای صمیمیت نیست چون بالاخره میگه خانم فلانی نه فلانی اگه فامیلیش رو تنها میگفت آره بد ب ...

ولی خوب واقعا من خودم اگر با کسی صمیمی و راحت نباشم تو نمیگم.

میگم شما.

مثلا با دوستام خیلی یکی ام رفت و آمد داریم.ب شوهراشون ‌نمیگم تو.

اسمشونم با آقا میارم.

2706