1822
1823
عنوان

بدتون میاد شوهرتون با

| مشاهده متن کامل بحث + 2030 بازدید | 125 پست
دوستای خانومش ینی چی؟😶

دوست زنش صیغش شده بود

لطفا برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستید ان شالله کرونا ریشه کن بشه 😍😘تنها وقتی موفق میشی که موفقیت به اندازه‌ی نفس کشیدن برات مهم باشه 🙎‍♀️🙎‍♀️🙎‍♀️❤❤    لطفا برا دعا کنید به آرزوهام برسم من به دعای شما ایمان دارم 😁ریپلای کنید دوس دارم 😁😀 لطفا اگه اینجا کسی رو میشناسید که تولیدی مانتو و شومیز داره اسمشو بگین بهم‌سوال دارم تشکر دوستان❤

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

مذهبی از چ بعد 

مثلا خود خانمه رعایت کنه همه چیو.همه جانبه.

و روال زندگیشون اینجوری باشه.

آقاهم اوایل جمع ببنده ، ولی کم‌کم توی محیط کاری از بس بقیه مفرد ب کار میبرن ، اینم ول بده دیگه.

خداجون ، خودت مراقب گل پسرای من باش.
خوب خودتون میگین؟ من وقتی خودم نمیگم ، و مراعات میکنم ، انتظار دارم همسرمم نگه. رسمی باشه.

من معمولا میگم شما کلا زیاد کسیو تحویل نمیگیرم مخصوصا آقایون رو. ولی شوهرم با اینکه نجیبه ادبیاتش جوریه که ممکنه گاهی بگه تو

ولی چندبار بهش گفتم بگو شما مثلا بخاطر احترام‌.واسه هرکسی فرق میکنه بسته به ادبیاتش

و محیطی که توش کار میکنه.اگه شوهرم به یه خانم قری که خوشم نیاد ازش بگه تو و باهاش راحت باشه صددرصد تذکر میدم و ناراحت میشم

ولی اگه بدونی محل کارش فقط یه منشی داغون دارن و شوهرت آدم درستیه زیاد توجه نمیکنی

1825
مثلا خود خانمه رعایت کنه همه چیو.همه جانبه. و روال زندگیشون اینجوری باشه. آقاهم اوایل جمع ببنده ، ...

آهان من ک طرفو تیکه پاره میکنم 

چرا من عاشق خدا نباشم؟ وقتی بمن گفت تو ریحانه ی خلقت منی ⁦❤️گره کور ظهور تو منم میدانم.⁦❤️⁩313 ⁦❤️⁩خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!                                                        مثل خدا باش بذار واسه رسیدن بهت بمیرن 🙃.             . بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد 😍متعهدم ⁦❤️⁩             به بعضیا باس گفت جوری زندگی کن اگه گفتن گُه خوری ممنوع ⛔نیفتی از گشنگی بمیری 🤦😐 
از کجا مطمئنی که خانماشون ناراحت نمیشن؟ ممکنه خیلیم حرص بخورن ولی زورشون نمیرسه

نه  بابا صمیمی  هستیم  منو میشناسن  میدونن شوهرم هزار  برابر  بالاتر  از  اوناس  هر  بار  زنگ میزنن  امار  شوهراشونو میدم 😄

😄جوابشودندون شکن بده یجور که تا مدتها جای تیزی زبونت رو اعصابش بمونه❤فلفلشونم

مذهبی نیستم.چون خودم ۸ سال مسئول اداری شرکتی بودم که ۱۵۰ تا مرد بودن و همه روابطا خط قرمزا مشخص شده بود و کسی اجازه کم و زیاد کردن نداشت نه متاهلش نه مجردش. مسئول کارگاه و مسئول فنی و مسئول مالی منو تو صدا میزدن هیچوقتم کم و زیادی بینمون نشد با خانوماشونم رابطه م خیلی محترمانه بود و بینمون اطمینان و رفت و آمد بود. البته اسم کوچیک اصلا بینمون معنایی نداشتا.خواستم بگم مفرد گفتنه معیار نیست باید ببینی حد و مرزای دیگه چطوری پیش میره. طرف جلو بقیه بگه شما بعد تو پیامک قربون صدقه کنه که نمیشه😂

شوهرم محیط کاریش دکل حفاری هست زن اونجا نیست. برا همین این مسئله بین منو شوهرم جابجا شده بود و اون از نوع رفتار من اطمینان کامل داشت.

1856
من همسرم کارش یه طوریه همکارای خانومش هی زنگ میزنن ازش راهنمایی میخوان روانی میشم اونم میدونه چون بع ...

منم همسرم همیشه رو آیفن میذاره گوشیشو ، ما میسنویم چی میگه.

اگر سن مادرش باشه ایراد نداره.

نه دیگه مجرد چند سال بزرگتر مثلا.

فک کردم همسر خودتونو میگین

وای نه خدا نکنه دور از جون 😱😱😱😱😷😰😰

من غش🤒🤕

لطفا برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستید ان شالله کرونا ریشه کن بشه 😍😘تنها وقتی موفق میشی که موفقیت به اندازه‌ی نفس کشیدن برات مهم باشه 🙎‍♀️🙎‍♀️🙎‍♀️❤❤    لطفا برا دعا کنید به آرزوهام برسم من به دعای شما ایمان دارم 😁ریپلای کنید دوس دارم 😁😀 لطفا اگه اینجا کسی رو میشناسید که تولیدی مانتو و شومیز داره اسمشو بگین بهم‌سوال دارم تشکر دوستان❤
نه اسم کوچیک نمیگن. ولی مثلا میگن خانم فلانی تو برام نامه رو ایمیل کن بگو من انجام میدم.

خب این به معنای صمیمیت نیست

چون بالاخره میگه خانم فلانی نه فلانی اگه فامیلیش رو تنها میگفت آره بد بود حالا اگه حساسی بگو شوهرت ب جای تو بگه شما

اونایی ک مادرتون رو دوست دارین یه صلوات برای مادرم بفرستین بهم بگین تا منم برای مادرتون بفرستم🌷مامان عزیزم چقدر سخته که ازت دورم..من اینجا تو شهر غریب..تو حتی نمیتونی هفته ای یه بار نوه ات رو ببینی😢مریض شدی و من نیستم بهت سر بزنم😔😔    ای کاش هنوز مجرد بودم ولی کنارت بودم تا دوریم اذیتت نکنه😔😥
1826
من معمولا میگم شما کلا زیاد کسیو تحویل نمیگیرم مخصوصا آقایون رو. ولی شوهرم با اینکه نجیبه ادبیاتش جو ...

منم همینو میگم.

میگم در شان تو نیست.

حتی از نظر لِوِل کاری و تحصیلی و ....

بگیم ، تو نباید ادبیاتت با اونا یکی باشه‌...‌

منم همسرم همیشه رو آیفن میذاره گوشیشو ، ما میسنویم چی میگه. اگر سن مادرش باشه ایراد نداره. نه د ...

من کلا بدم میاد ربطی به سن طرف نداره دست خودمم نیس

یه چیز بگم ببین من بیخودی حساسم؟

زن پسر عموش که ۶ سال اینا ازش بزرگتره از منم ۱۵ سال اینا بزرگتره

بعد میریم خونه شون خانومه اصلا با من حرف نمیزنه همه چون همکارم هستیم با همسرم هی حرف میزنه با اینکه میگه داداشم ولی خیلی صمیمی حرف میزنه و به منم اصلا توجه نمیکنه خانومه 

منم روانی میشم میگم اگه ریگب به کفشش نیس بیاد با من حرف بزنه نه با شوهرم

خب این به معنای صمیمیت نیست چون بالاخره میگه خانم فلانی نه فلانی اگه فامیلیش رو تنها میگفت آره بد ب ...

من اصلا نگفتم صمیمیت.

ولی همینم احساس میکنم خیلی چیپپه !

شاید من خیلی حساسم.

خب این به معنای صمیمیت نیست چون بالاخره میگه خانم فلانی نه فلانی اگه فامیلیش رو تنها میگفت آره بد ب ...

ولی خوب واقعا من خودم اگر با کسی صمیمی و راحت نباشم تو نمیگم.

میگم شما.

مثلا با دوستام خیلی یکی ام رفت و آمد داریم.ب شوهراشون ‌نمیگم تو.

اسمشونم با آقا میارم.

1839