2733
2734
عنوان

فردا سخت ترین روز زندگی من

| مشاهده متن کامل بحث + 28181 بازدید | 976 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طفلی

سوپ پای مرغ هروز تا یکماه بهش بدید خوب میشه

سنجد باهسته اسیاب کن باشیر قاطی کن بده هروز بخوره

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
@درمسیرخدا    

توکل به خدا و مدد ائمه ان شاالله مشکلی پیش نمیاد .

حمد  میخونم واسشون

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
طفلی سوپ پای مرغ هروز تا یکماه بهش بدید خوب میشه سنجد باهسته اسیاب کن باشیر قاطی کن بده هروز بخوره

باشه عزیزم.

واسش دعاکن صبح سر جلسه بتونه چند ساعت بشینه

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
توکل به خدا و مدد ائمه ان شاالله مشکلی پیش نمیاد . حمد  میخونم واسشون اَللّهُــمَّ صَّــلِ ع ...

مرسی مهربونم‌لطف میکنی عزیزم.

ایشالا حاجت روا شی

2738
باشه عزیزم. واسش دعاکن صبح سر جلسه بتونه چند ساعت بشینه

حتما عزیزم

براش این ژل زو بزن فعلا تسکین بده

وقتی پماد یا کرم میزنید زیاد ماساژ ندید کمر دردش بیشتر میشع

آیس ژِل وقتی میزنه یخ میشه انگار ولی زود تسکین میده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
حتما عزیزم براش این ژل زو بزن فعلا تسکین بده وقتی پماد یا کرم میزنید زیاد ماساژ ندید کمر دردش بیشت ...

باشه مرسی  از راهنمایی هات

2706