2410
2553
عنوان

روبیکا

120 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من برنامه روبیکارو خیلی دوست دارم ولی خیلی نت مصرف میکنه مگه قرار نبود مجانی باشه کسی میدونه چیکار کنم کمتر نت ببره؟

آدم مومنی نیستم اما خدا را خیلی دوست دارم...

مم اصن روبیکا برام باز نمیشه🤔

بخاطر باب اسفنجی نصبش کردم😅

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن من یبار ۳ مگ نت داشتم بخدا ی هفته رفتم باهاش روبیکا 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2720

قسمت روبینوش مثل اینستا پرمصرفه ، کاریشم نمیشه کرد ، پیامرسان اونم فقط پیام و صدا و عکس رایگانه ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2714
من ۵گیگمو دو روز خورد

حتما ویترین زیاد میبینی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
فیلم چی ؟

فیلم زیاد نمی سوزونه خیلی کم شاید، پارسال اشتراکیش کردن قبلش ک تازه اومده بود واقعا عالی بود پر فیلم و سزیال ترسناک ولی انگار از زمان کرونا رایگان شده شایید چند مگ بسوزونه

فیلم چی ؟

رایگان نیست 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2706