2733
2734
عنوان

یه نظر میدین درباره ی زندگی خواهرم

375 بازدید | 31 پست

من خواهرم شوهرش خوب نیست دو تا هم بچه داره

من خواهرم رو خیلی دوستش دارم زندگیش اصلا خوب نیست شوهرش بددل خسیس و ....

خیلی ویژگی های بد داره 

من همش به خواهرم میگم طلاق بگیر ولی خواهرم میگه فکر کردی با طلاق خوشبخت میشم چون دیگه شوهرش نمیزاره بچه هاشو ببینه 

خواهرم هم تخصص خاص و تحصیلات خاصی نداره که بخواد یه شغلی رو شروع کنه

ولی من خیلی عذاب میکشم میبینم خواهرم تو یه زندگی بد داره میسوزه و میسازه 

شما سوختن و ساهخن رو بهتر از طلاق میدونین؟ 

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا زندگی خواهرتون اصلا به شما مربوط نیست اصلا نظر ندین اصلا... دوما بستگی به ایشون داره... شاید ایشون نتونه بچه هاش ببینه براش صد برابر سخت تر باشه... بهتره برن مشاوره و یه تصمیم درست بگیرن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2731

تو دخالت نکن می دونم چی میگی منم عاشق خواهرم هستم ولی دیگه خودشون باید متوجه بشن چیکار کنن یا نه

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

باید ببینه الان شرایطش بهتره یا بعد از طلاق؟ بعضی وقتا متاسفانه انتخاب بین بد و بدتره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738

گلم بخشش یکبار دوبار ... تحمل اخلاق شوهر چند شال نه اینکه دین تا اخر عمر پاش بسوزی 

من بودم طلاق میگرفتم

تنهای زندگی کردن خیلی بهتر از سوختنه

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
نه من هیچ وقت بخاطر هیچ کس حتی بچه حاضر نیستم چیزی ک باب میلم نیست رو تحمل کنم مگه قرار چندبار زندگی ...

ادم مسئولیت پذیری نیستی لطفا کسیو پس ننداز

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
اولا زندگی خواهرتون اصلا به شما مربوط نیست اصلا نظر ندین اصلا... دوما بستگی به ایشون داره... شاید ای ...

لایک داره حرفت خواهر

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗

بجای پیشنهاد طلاق 

یه مشاور خیلی خوب پیدا کن وقت بگیر

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اولا زندگی خواهرتون اصلا به شما مربوط نیست اصلا نظر ندین اصلا... دوما بستگی به ایشون داره... شاید ای ...

من زندگی خواهرم خیلی برام مهمه 

همه ی ناراحتی م واسه زندگی خواهرمه

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2706