2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فامیل که نه، فقط خاله م. خیلی چشماشو چک نکردم😁

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

بله دخترخاله هام میگفتن

دختر که رسید به 20 باید ب حالش گریست

آخرین مجرد و....

نه جوری شوهر کردم که چشم خودم در اومد🥴

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 
2738

بله۲۱سالم

فقط میپرسن چرا ازدواج نمیکنی

لبخند میزنم میگم دوس ندارم:)

ولی دوس دارم بگم سرت رو بکش بیرون از زندگیم ب تو ج اخههههه

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

آره

من هر چی خاستگار میومد رد میکردم چون قصد ازدواج نداشتم خواهر کوچیکترم زودتر از من شوهر کرد.سر اون خیلی اذیت شدم.همش میگفتن حتما مشکلی داری که جواب رد میدی یا یکی رو میخوای موندی به پاش در صورتیکه ۲۲سال بیشتر نداشتم خیلی عذابم دادن.

الان خدارو شکر ازدواجم خوب بوده😊😊

2706