2737
2734
منم مشکل تو رو داشتم لباسشوییم با مال مادرشوهرم اینا یکی بود بدون صدا ولی مال من از تق تق بگیر تا... ...

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
سلام. عجب اشتباهی کردید اجازه ندادید نمایندگی بیاد نصب کنه و گارانتیشو مهر کنه!!!!     ...

اخه گفتن ال جی گارانتی نداره، هرکیم میگه گارانتی داره دروغ میگه چون ما تحریمیم   

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشکل تو رو داشتم لباسشوییم با مال مادرشوهرم اینا یکی بود بدون صدا ولی مال من از تق تق بگیر تا... ...

خداروشکر مال شماخوب شد، من پیچاشو دراوردم،، واااای اینقد صدامیده ک بزور هفته یبار تا 10روز ب الاجبار روشنش میکنم   حتماباید نصاب بگم بیاد درست کنه

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر

@bahar_roz    

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2731

خانومای گل من میخوام چله سوره طه بردارم به نیت ۴۰ دخترخانوم مجرد.

اگه مایلید اسمتونو بهم بگید که به نیتتون بخونم.

اگه نخواستید اینجا بگید بهم پیام بدید🌹🌹

خداجونم مرسی 

اونایی که شانس دارن،خدا دخترو شانس بده،همیسه میگم من که شانسی نداشتم گذشت از من ولی خدایا دو تا دخترمو اقبال بده،تحمل بدبختیشونو ندارم

اللهم صل عی محمدوال محمد
2738

دخترای خوشگل مخصوصا سر زبون دار و دارای اعتماد به نفس 

متاسفانه الان دیگه حجب و حیا اصلا ملاک نیست 

دلم میخواد ساعت ها با یکی حرف بزنم بدون اینکه یادش بمونه چی گفتم😔
اونایی ک ی مامان زرنگ دارن  ما ی همسایه داریم ب من میگ کی میخاد تو رو بگیره اخه ی سره نشستی خو ...

به خاطر همین میگن کارای مهمتونو تا انجام نشدن با بقیه در میون نزاریدوگرنه هیچ وقت درست پیش نمیرن

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
من اصلا به امید خواستگار رفتم پزشکی که تیرم به سنگ خورد😂😂😂😂

همسرتون شغلشون چیه

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
خانومای گل من میخوام چله سوره طه بردارم به نیت ۴۰ دخترخانوم مجرد. اگه مایلید اسمتونو بهم بگید که به ...

سلام برای منم بخون مرسی اسمم فاطمه س

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
آخه بدرد نمیخورن ! من خوبه قیافه م خیلیا جذب چهره م میشن ولی باور کن همشون بدرد نخورن ! آس و پاس ، ب ...

اره،هرکسی که به صورت رسمی پا پیش میذاره خواستگار به حساب میاد،سوال استارتر هم اینه کدوم‌ دخترا خواستگارای بیشتری دارن،ولی اینکه کدوم ‌دخترا خواستگارای بهتری دارن رو قبول دارم که فقط به چهره نیست

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2706