2726
بله دقیقا شانس  من هم خانواده خیلی خوبی دارم هم هیچ وقت دوس پسر نداشتم  هم تحصیلات تو دا ...

عزیزم الان دیگه دوره زمونه ای نیست که بشینی تو خونه و توقع داشته باشی یکی بیاد انتخابت کنه !...یه دخترخودشم باید دنبال چیزی ک میخاد بگرده..این تویی که باید انتخاب کنی نه اینکه بزاری یکی تورو انتخاب کنه..بنظر من دوست پسر نداشتن ارزش نیست اصلا...اتفاقا باید مطابق با معیارهات با افراد زیادی دوست باشی تا بتونی نهایتا مورد دلخواهتو پیدا و انتخاب کنی..من با دوست پسر نداشتن مخالفم...سن شما اقتضا میکنه که جذب جنس مخالفت بشی..این عیب نیست اصلا...اصلا اگه غیر ازین باشه نرمال نیست..طرز تفکرت هم مهمه البته..اگه امروزی هستی و امروزی فکر میکنی و دلت میخواد همسرتم امروزی باشه باید توی اجتماع و ارتباطاتت فعال باشی اگه هم سنتی فکر میکنی خب پس بشین تو خونه شاید به قول خودت کسی زنگ بزنه بیاد خواستگاری ت😕..قطعا دخترایی که دوست پسر زیاد دارن شوهرای بهتری گیرشون میاد...شک نکن...چون انقد میگردن و میگردن و تست میکنن که تجربه شون زیاد میشه و آدم دلخواهشونو پیدا میکنن اما اگه صفر کیلومتر بخوای بری جلو خب باید پیه همه چیزو به تنت بمالی...

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولدارا

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
عزیزم الان دیگه دوره زمونه ای نیست که بشینی تو خونه و توقع داشته باشی یکی بیاد انتخابت کنه !...یه دخ ...

😐😕اضلا اینم اشتباهه اونیکه ما ازش شمون میاد اون ازما خوشش نمیا یاخودشو میگیره

من الان ت ی خانواده بم وضعیتمونم خوبه مشکلی نیس ک یگم یخاطر اون کسی نمیاد ولی نمیاند..میخاشتم باینفرم اشنا بشم از کسای ک خوشم میومد ک یاجوگیر شدن خودشون گرفتن یا هیچ تهی نداشت 

خلاصه بگم به شانسه عزیزم ازاونور دختر دایی بابام حتی مث منم نیست چهرش ولس چ شوهری کرد...منم دیگه بیخیال شدم دخترا اصلا طرف هیچ پسری نرید

2728
😐😂اتفاقا ما وضعیتمون خوبه کسی نمیاد این حرفا الکیع فقط کسی ک خوش شانسه خاستگار داره حتی اگ شبیه می ...

وضعتون خوبه بیا بگیرمت برای داداشم😂😂😍

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
وضعتون خوبه بیا بگیرمت برای داداشم😂😂😍

😂☹️عزیزم❤😂شانس ندارم بخدا هیچی ندارم چهرمم بد نیست اوناییم ک میرم طرفشون یا میخام بیان خودشونو میگیرن کلا بیخیال شدم زدم تو کاردعاکردن

اصلا تعدد خواستگار دلیل نیس

اصل کاری تبدیل خواستگاری به ازدواجه که جور نمیشه 

برا هر کی هم یه دلیلی داره 

یا پسره ملاک های دخترو نداره 

یا دختره باب میل نیس

یا خانواده ها گیرای عوضی میدن 

و.... 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
😂☹️عزیزم❤😂شانس ندارم بخدا هیچی ندارم چهرمم بد نیست اوناییم ک میرم طرفشون یا میخام بیان خودشونو میگ ...

اوه مگه چندسالته ک دعا میکنی؟ 

دختران در روستاها و شهرهایی که همه همدیگه را میشناسن . مثلا من ساکن اصفهانم .از دوستام ،اونایی  که در خمینی شهر و نجف آباد زندگی میکردن خیلی خاستگار داشتن .ربطی هم به چهره و تحصیلات نداشت .

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

جدیدن ازدواج شده بچه بازی

دختر ۱۴ ساله رو الان نامزد میکنن دوسه سال بعدش عروسی میکنه

الان خیلی زیاد شده که عقد میکنن دخترای ۱۵ ساله رو واقعا این سن برای ازدواج زوده 

﷽ __بِسمِ رَبِّ چشمهایَش  ❤۹۹/۹/۹ 
2706