2410
2553

نمیدونم🤔🤔فک کنم اونا که باب میل مادرشوهرن😅

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولدار 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2456
2714
شانس شانس شانسسسس 

بله دقیقا شانس 

من هم خانواده خیلی خوبی دارم هم هیچ وقت دوس پسر نداشتم 

هم تحصیلات تو دانشگاه خوب 

هم قیافه خوب 

هیییچ کس حتی تلفنی هم زنگ نزده 

ولی بعضیا با ده نفر رل زدن و کات کردن نه درس نه قیافه ولی کلی خواستگار خوب و عالی دارن

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
2706