1822
1823

الان همه میگن مث من

هیچوقت با ادمای اشتباع زندگیت جوری رفتار نکن طرف نون پنیر باشع فک کنع پیتزاس🤍به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع😊کارما چیع !فقط ابلفظل بزنع ب کمرتاز ریاضی متنفرم ولی عاشق شمردن پولم😂👌🏽

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

1825

اونایی ک شانس دارن پیشووونی دارن

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

نمیدونم 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
1841

هر دختری تو هر قشری میتونه خواستگار زیاد داشته باشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
1794

نمیدونم🤔🤔فک کنم اونا که باب میل مادرشوهرن😅

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
1718