2726
عنوان

دلم شکسته خدایااااااا چیکار کنم چرا به من نمیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 207 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غصه چیو میخوری خدا بخاد خودش میده من ک خسته شدم از این زندگی همش میگم کاش ب دنیا نمی اومدم  مادر پدر من من  ب دنیا اوردن چ تاجی زدن سرشون جز کمبود محبت و تهدید  ب بچه ها من  خیری ندیدم اگه واقعا بچه میخای و میتونی ما ری کنی ازپرورشگاه بگیر بچه 

۹۹/۹/۹به ارزو هام میرسم انشالا💑
2728
اگه این ماه حامله نشم میخام خودمو بکشم دیگ تحمل حرف اینو اونو ندارم

فقط منو شما همو درک میکنیم 

باور نمیشه من الان تو این شرایطم

شرمنده که نمیتونم آرومت کنم چون حالم مثل خودته😭😭😭

منم حرف بقیه خستم کرده جلو خودم نمیگم چون سنگین جواب میدم ولی ب مادرم و مادر شوهرم میگن ایناهم با ای ...

بگو ب توچه تو بچه اوردی ببخشی چ گ وهی خوردی چ خیری دیدی 

۹۹/۹/۹به ارزو هام میرسم انشالا💑
فقط منو شما همو درک میکنیم  باور نمیشه من الان تو این شرایطم شرمنده که نمیتونم آرومت کنم چون ...

آره دقیقا مث همیم برو دکتر من شوهرم عمل واریکوسل کرد دکترم این ماه قرص کلومیفن داده بخورم 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
منم حرف بقیه خستم کرده جلو خودم نمیگم چون سنگین جواب میدم ولی ب مادرم و مادر شوهرم میگن ایناهم با ای ...

سخته خیلی 

اوایل که کسی باردار نبود تحملش برام راحت بود

اما الان که دوتا جاریهام و این حامله هستن وهمه تو یک ساختمون هستیم میتونم بگم این ماه باردار نشم دیوونه میشم

تحمل ندارم حتی تا صبح 😭😭😭😭😭😭😭😭

سخته خیلی  اوایل که کسی باردار نبود تحملش برام راحت بود اما الان که دوتا جاریهام و این حامله ...

خدا بهت صبر بده عزیزم استرسو از خودت دور کن 

مشکل شوهرت حل شدنیه؟؟

یه مسافرت برو حال و هوات عوض بشه

البته با رعایت پروتوکلهای بهداشتی🤐

آره دقیقا مث همیم برو دکتر من شوهرم عمل واریکوسل کرد دکترم این ماه قرص کلومیفن داده بخورم 

با حامله شدن اینا انگیزم صفر شده

ناامید شدم 

توانایی تلاش وادامه ندارم

پوکیدم نمیتونم محکم باشم

با حامله شدن اینا انگیزم صفر شده ناامید شدم  توانایی تلاش وادامه ندارم پوکیدم نمیتونم محکم ب ...

عزیزم میدونم چیمیگی کاملا درکت میکنم انگیزتو بیشتر کن انشالله توام بیاری من اتفاقا انگیزم بیشتر شد حتما پیگیری کن تا زود نتیجه ببینی انشالله

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706