2737
2734

بچه ها تروخدا نگید حسودم 

دارم میترکم ازغصه 

منم دوسدارم مامان بشم 😭😭😭😭

چرا خدا چرا مگه من چیکار کردم 

همین الان خبر بارداری دختر عمم شنیدم سه ماهه ازدواج کرده ...واحد روبه رو هستیم تا شنیدم به حال خودم بغضم گرفت اومدم خونه اینقدر گریه کردم که نگو..۲تا ازجاریهامم باردارن 

خسته شدم منم بچه میخام ...آخه چقدر حسرت 

چرا بخاطر بچه باید حسادت کنم خدااااااااااااااااا

دست خودم نیست انگار دنیا برام رسیده به ته خط 

فقط شمارو دارم درد ودل کنم 

اشکام بند نمیاد چیکار کنم چطور تحمل کنم من 

باهم دوست صمیمی هستیم هرروز خونه هم هستیم 

چه کنم خداااااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭😭

بعد میگن خدا مهربونه:/

خب چرا ی نی نی بهت نمیده واقعا؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد میگن خدا مهربونه:/ خب چرا ی نی نی بهت نمیده واقعا؟؟؟

بخدا ایقد دلم شکست که حد نداشت 

من چطور تو یک ساختمون با سه تا باردار زندگی کنم 

همه هم سن

نگید تحمل کن که میمیرم 

میبینمشون گریه میکنم 

سخته برااااااامممممممممم

نزدیک بود تو مهمونی زار بزنم 

هر كس كه تو رو ياد گرفتاريت ميندازه ارتباطت رو باهاش محدود كن تا روانت سالم بمونه 

همسایه ایم 

هرروز باهمیم 

همش ترس داشتم ازاینکه همه حامله بشن 

نمیتونم تحمل کنم حتی نتونستم تبریک بگم 

گریم گرفت😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2738
بخدا ایقد دلم شکست که حد نداشت  من چطور تو یک ساختمون با سه تا باردار زندگی کنم  همه هم ...

میفمم…:((

خدا کاش مهربون بود…

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
من چطور تحمل کنم؟😔😔😔😔😔 من چطور فردا ببینمش  من چطور برا خودم تلاش کنم  چیکارکنم خد ...

:(((

غصه نخور…
منم امشب حسابی دلم گرفته..

اینقدددر گریه کردم کور شدم کاش کابوس بود

خیلی سخته…

مشکل از تو یا شوهرت؟؟؟

2706