2410
2553

من به شدت دوس دارم دوتا دختر داشته باشم الانم به پسر دارم چون خودم خواهر ندارم دوس دارم دوتا دختر بیارم که هم واسه خودشون خواهری کنن و تنها نباشم هم همدم من باشن ولی شوهرم میگه بچه های این دوره زمونه دیکه همدم نمیشن ؛ میگه فوقش یه بچه دیکه بیاریم دیگه دختر و پسرش دست خداس

با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه🤨

😂 خواست خداست حرفی توش نیست

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که ۳یا ۴تا میارم😊

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2456
ما الان دوتا بچه ایم داداشم دانشجووو خودمم ک ازدواج کردم مادرم خیلی تنهاست خیلی ازم انتظار داره بهش ...

من پدرم تازگی فوت کرده و با خواهر برادرا هماهنگ میکنیم پیش مامان باشیم.با اینکه چهارتا هستیم بارم سخته. همش میگم اگه من تک بودم چقدر فشار روم زیاد میشد

شهدا شرمنده ایم 😢
با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه🤨

حالا هی زورکی بهش بگین نگران باششش...خو ما باید از اون یاد بگیریم ارامش داشته باشیم....نگران نبودن به معنای بیخیالی یا عدم تفکر نیست

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
ما الان دوتا بچه ایم داداشم دانشجووو خودمم ک ازدواج کردم مادرم خیلی تنهاست خیلی ازم انتظار داره بهش ...

هر چقدر هم بچه داشته باشی بلاخره بچه ها بزرگ میشن میرن سر خونه زندگی خودشون  به این حرفا نیست ک 

تازه بار مشگلاتشون هم بیشتر 

2714
بچه ها من ۳۰ سالمه خیلی زوده برا اقدام؟ دوستام مجردن دوست داشتم یکی ۳۰ بیارم یکی ۳۵  دوستامو ...

عزیزم دیر که نه ولی زود هم نه خودتو با دوستات مقایسه نکن .من الان 29سالمه دومیو حاملم .اکثر دوستان هم یکیو دارن.مجردا کمن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
حالا هی زورکی بهش بگین نگران باششش...خو ما باید از اون یاد بگیریم ارامش داشته باشیم....نگران نبودن ب ...

من حرفی از باخبال بیخیالی زدم 😐 جای از تاپیکم نمیبینم این حرفو گفته باشم  

با کی کار داری؟

2706