2733
2734
عنوان

کیک پزای ماهر بیان

195 بازدید | 14 پست

فردا تولد داریم😃🎂

میخوام کیکشو من درست کنم

هشت نفریم

کیکش چند تخم مرغی باشه کافیه؟

دستور امتحان شده دارین؟

و ایده برای تزئین بهم بدین

خیلی برام مهمه خوب در بیاد

سفارش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر تابحال نپختی اصلا فکرشم نکن ک بخای بپزی و خوب دربیاد 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اگر تابحال نپختی اصلا فکرشم نکن ک بخای بپزی و خوب دربیاد 

امضاتون درد دلمو تازه کرد ، اولش فقط خندیدم بعدش فقط بغض بود که قورت میدادم😢😢😢😢

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 
2738
برو از قنادی کیک اسفنجی بخر. یک بسته خامه قنادی هم بخر. موز و گردو هم بخر. و بشین تزیینش کن. بی درد ...

اینجوری امادشو خب میگیرم دیگ یک راست

میخوام خودم درستش کنم

سفارش 
کیک شیفون ماریا قناد تو نی نی سایت کیک سبک تولد هست با خامه من درست کردم عالی شد تو نی نی سایت سرچ ک ...

اره منم درست کردم بیشتراز ده بار عالییی شد

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
امضاتون درد دلمو تازه کرد ، اولش فقط خندیدم بعدش فقط بغض بود که قورت میدادم😢😢😢😢

چرااا؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
خیلی کیک پختم تا حالا بیشتر دنبال ایده برای تزئینم

اهان پس خوب میشه .. فک کردم دفعه اولته .. بنظر من ک کیک شکلاتی درست کن حتما ک لازم نیست خامه ای باشه .. میتونی دبل چاکلت بپزی معرکه میشه

از زندگی کردن پیش قوم الظالمین 😢😢😢😢

اهان 💔 تو راحت شدی؟ یاهنوز گرفتارشونی؟؟

2706