2726

بوفه قدیمی شده کنسول بخر من بوفه فروختم کنسول بخرم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عکس کنسول میذاری

اره عزیزم الان میزارم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

به نظرم یکی از غیر کاربردی ترین وسایل خونه هست. من که برای جهیزیه ام کتابخونه می خرم به جای بوفه. تازهخرید بوفه اول ماجراست باید جا براش پیدا کنی چهار پنج میلیون دیت کم بدی دکوری براش بخری بعد زل بزنی به ظرفا نگاه کنی

به نظرم یکی از غیر کاربردی ترین وسایل خونه هست. من که برای جهیزیه ام کتابخونه می خرم به جای بوفه. تا ...

من‌که مردم تا بتونم بفروشم ش کم مونده بود یه جیزی دستی بدم‌بگم بیاین ‌اینو ببیرین‌تو روخدا ،خیلی خزه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

واقعا بیخوده نخر من دارم اونم از این کوتاها ب هیچ درذی نمیخوره فقط خرج اضافه اس زودم دلتو میزنه ،کنسول بخر 

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
2706