2737
2734

الهم صل علی محمد وال محمد 

عیدتون مبارک 

عزیزان ختم صلوات هدیه به ۱۴ معصوم این جوریه که نذر میکنین ۱۰۱ صلوات بفرستین حالا باتوجه به این که نفر چندم هستین من میگم به کدوم امام هدیه کنین 💚

باور کنین شانسی نیت باید به امام بیشتر توسل کنیم 

حالا من خودم نفر اولم ۱۰۰ صلوات هدیه به رسول الله و ۱ صلوات هدیه به ۱۴ معصوم  ❤💚💙💛🧡💜 

بسم الله اگه هستی کامنت بزار

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

۱۰۰

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
۱۰۰

سلام عزیزم قبول باشه .❤ سهم شما ۱۰۰ صلوات هدیه به امام علی و یک صلوات هدیه به ۱۴ معصوم 💚

التماس دعا .حاجتت روا

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
100من میفرستم

سلام عزیزم قبول باشه .❤ سهم شما ۱۰۰ صلوات هدیه به حضرت فاطمه زهراو یک صلوات هدیه به ۱۴ معصوم 💚

التماس دعا .حاجتت روا

2738
100

سلام عزیزم قبول باشه .❤ سهم شما ۱۰۰ صلوات هدیه به امام حسن و یک صلوات هدیه به ۱۴ معصوم 💚

التماس دعا .حاجتت روا

100 تا من

سلام عزیزم قبول باشه .❤ سهم شما ۱۰۰ صلوات هدیه به امام حسین و یک صلوات هدیه به ۱۴ معصوم 💚

التماس دعا .حاجتت روا

۱۰۰

سلام عزیزم قبول باشه .❤ سهم شما ۱۰۰ صلوات هدیه به امام چهارممون حضرت سجاد ع و یک صلوات هدیه به ۱۴ معصوم 💚

التماس دعا .حاجتت روا

سلام التماس دعا

صلوات براتون . هستین؟

2706