2737
2734

18 سالمه دو هفته دیگه کنکور دارم . وضع مالیمون زیاد خوب نیست از اون طرف خونمون تو پایین شهره . پایین شهر بودنش به جهنم همسایه هامون آدم نیستن دور از جون . هر غلطی که بگید میکنن . از یه طرف استرس کنکور دارم . از یه طرف دیگه ی ضرر بزرگ دیروز دادیم . از یه طرف میخایم خونه رو عوض کنیم خیلی گرونه . از یه طرف خودم افسردگی و وسواس فکری دارم . از یه طرف مامان بابام مریضن . از یه طرف کسی که عاشقشم عوض شده . 

خیلی همه چی در هم برهمه.  هیچ کسیو نداشتم امشب باهاش حرف بزنم . برا همین تاپیک زدم . میشه از ته دلتون منو دعا کنید ؟ ممنون💔 

فقط 11 روز دیگه به کنکور مونده. دارم میجنگم که داروساز بشم. یه صلوات با دل های پاکتون برای قبولی مهمونم کنید  خیلی ممنون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم شما اصلا نباید به موضوع خونه فکر کنی فقط تمرکزت بزار رو کنکور

نمیشه عزیزدلم اینجا هیشکی شاد نیست ...

فقط 11 روز دیگه به کنکور مونده. دارم میجنگم که داروساز بشم. یه صلوات با دل های پاکتون برای قبولی مهمونم کنید  خیلی ممنون  
حتما شمام واس من دعا کن🌺

امیدوارم همیشه هر چیزی که دلتون بخاد براتون پیش بیاد

از ما بدتر نبودین ولی اینا هم میگذره بچسب به درست فقط تا یه رشته ی خوب قبول شی و بری سرکار 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738
از ما بدتر نبودین ولی اینا هم میگذره بچسب به درست فقط تا یه رشته ی خوب قبول شی و بری سرکار 

میگذره ولی باور کن آدمو روانی میکنن و میگذرن این دردا

میگذره ولی باور کن آدمو روانی میکنن و میگذرن این دردا

روزای خوبم میرسه ☺️

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
من با شرایط مشابه تو بابام فوت کرده بود وًع مالی افتضاح خودمم با کسی نبودم ب شدت افسرده داغون

من ترس از دست دادن پدر و مادرمو دارم . خیلی اذیتم میکنه مدام دارم بهش فک میکنم ناخودآگاه.  خدا پدرتونو بیامرزه

میفهممت .

کاملا و با تمام وجود

من ماه آخر کنکورم خدا شاهده پشه از جفتم رد میشد میترررسیدم. 

تو خواب ضربان قلبم در حد دویدن بود.

میگذره 

همین استرسا آدم رو بزرگ میکنه. 

دو سال دیگه متوجه میشی چی میگم .

کنکور واقعا آدم رو بزرگ میکنه .

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2706