2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونه کوچک  چون نسبت به این تورم وگرونی  مستاجر بشی معلوم نیست یکسال بعد پولت بی ارزش میشه ودیگه نمیتونی حتی یه خونه کوچک بخری  من  تو ۴۴ متری زندگی میکردم خداروشکر الان ۸۵ متری خریدیم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

کوچیک چون خیالت راحته از بابت اجاره ندادن اینا.

و ی ارامش خاصی تو خونه خود ادم هست ک هیچجا دیگه نیس.

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
۶۰ متر

خوبه من عاشق خونه جمع و جورم

در ضمن خونه از خودم باشه خیلی خوبه نمیخام اجاره بدم هی بخوام استرس داشته و وسیله هام تو اساس کشی بشکنن

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

صد در صد خونه کوچیک هر روز گرونتر میشه وچند وقت دیگه میشه بزرگترش کرد .مثل خودم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

خونه كوچيك قطعا يه اتاق باشه ولي ارامش داري ديگه نميخاد  هرسال نگران اضافه شدن كرايه و خالي كردن خونه جابه جايي خراب شدن وسايل باشي دوم اينكه قيمتا داره ميره بالا پول بي ارزش ميشه

2706