2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر گفت ویژگی های خوب و بدشونو بگین 

نگفت توهین‌کنید و فوش بدین 

چقد یه عده بی شخصیتن واقعا😏

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

خیلی بدن خیلی اصلا انگار گدای توجه و محبتن تا جایی که میتونی دوری کن

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
شوهرم فروردینی هست. صفات مثبت:مهربون؛با عاطفه؛سر زبون دار؛ صفات منفی:نارحت بشه سخت از دلش بیرون می ...

منم فروردینی ام وقتی از کسی ناراحتم خیلی سخت از دلم درمیاد. مثلا سر یک بحث با پدرم یک ماه قهر بودم

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 

منفی نگر، بد نیت، پر حرف و گاهی غرغرو، وسواس فکری، دمدمی مزاج،گاهی حسود، خاله زنک، پررو، خوش شانس، بی پروا، احساساتی و خیلی علاقه به رهبری یه جمع رو داره و سلطه طلبه، ... اینا خصوصیات یه مرد فروردینی ک خیلی خوب میشناسمش

موافقم

من هرچی مرد فروردینی اطرافم بودن همینطوری بوده اخلاقاشون

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

[QUOTE=149511742]منم فروردینی ام وقتی از کسی ناراحتم خیلی سخت از دلم درمیاد. مثلا سر یک بحث با پدرم یک ماه قهر بودم[/QUOTE

همسرمن هم اینطوره.وقتی ناراحت باشه قهر نمکنه اما چنان سرد و بی روح میشه انگار یه ادم دیگست.

2706