2726
عنوان

خیلی پز میده 🙁

349 بازدید | 13 پست

من یه دوستی دارم  یکی از پسرای دانشگامون ازش خوشش اومده (تا چن ترم پیش هیچ پیشنهادی نداشت .)

اینم هی پز میده 

کلی اعتماد به نفسش رفته بالا 

از همون موقع جوری رفتار میکنه انگار زیباترینه 

خی میاد تعریف میکنه فلانی تو سالن منو دید سلام گرمی کرد 

یا تو فلان کار کمکم کرد 

باهام حرف زد‌

حقیقتا حسودیم شد هرچند پسره پسر جالبی نیس

البته من خودم مث اون دوستم نیستم ادمیم که هرکسی جرئت نمیکنه بهم ابراز علاقه کنه 😑 

ولی خو منم دلم خواست 😒😢 اعتماد ب نفسم پایین اومده خیلی 

یک پیشنهاد عالی👌 یک کار فوق العاده برات سراغ دارم که تو یک شرکت معتبر با همین گوشیت کار کنی و پ ...

بابا جمع کنید دیگه اه همش کلاهبرداریه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب توام قپی بیا مثلا وسط حرفاتون بگو وای مهمونی بودیم پسر فامیلامون دوتاشون یجوری بهم خیره بودن فلان پیازداغشو پر کن 😂😁

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
اینطور نیست. لطفا با چنین حرفایی کسب و کار دیگران رو خراب نکنید اگر مایل به همکاری نیستید لزومی ن ...

اگه نی نی یار بفهمه بیچارتون میکنه تبلیغات وسط تاپیک دیگران مجاز نیس

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

عزیزم من و خواهرم با هم دانشگاهیامون ازدواج کردیم، یکی موفق بود و یکی دیگه ناموفق. اینکه تو چه سنی یا کجا فرد مناسبت رو پیدا کنی مهم نیست اینکه بدونی چی میخوای، اول خودت رو خوب و مطابق با واقعیت بشناسی و بتونی تصمیم خوبی بگیری شرط اول موفقیت هست. تمرکزت رو بزار روی موفقیت تحصیلیت، تناسب اندام و رژیم غذایی سالم و تحقیق در مورد یک رابطه و انتخاب مناسب تا بموقعش که پیش اومد تصمیم درستی بگیرید

اینطور نیست. لطفا با چنین حرفایی کسب و کار دیگران رو خراب نکنید اگر مایل به همکاری نیستید لزومی ن ...

والا ما هر کاری بود گفتم اول پول. همچین که چند روز گذشت اکانتشون پاک شد. من دوبار ضربه خوردم از این کسب و کارهای اینطوری . اگر دلتون میخواد کسب و کار داشته باشند به عده دیگه نگید اینقدر بریز به حساب 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
والا ما هر کاری بود گفتم اول پول. همچین که چند روز گذشت اکانتشون پاک شد. من دوبار ضربه خوردم از این ...

این پولی نیست

اگر مایل بودید به آیدی بنده پیام بدین من براتون کاملا توضیح میدم

اگر مایل بودین بعدا شروع به کار کنین 

خب من اگه چیز بدی بود که خودم نمیرفتم توی این کار

واقعا هم وقت زیادی نمیگیره

و هم اخرشب یه چیزی گیرم میاد

بهتره از بیکاری هست