2726

میگن دعا موثره پس دعا کن و قرآن بخون

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
انشالله به حاجتت برسب،برات سرنماز دعا میکنم گلم،یه شوهری گیرت بیاد که همه حسودیشون بشه به امیدخدا

ممنونم ازت قشنگم، امیدوارم تو هم به هر آرزویی داری برسی ان شاالله

عزیزان.،..بهترین نعمت دنیابرای هرآدمی صبرهست،..من بعداز16سال زندگی ام بادخالت کوردلان وحسودان اقوام همسرازهم پاشید با2تابچه مص دسته گل.....8سال تمام صبرکردم تابلاخره به آرامشی نسبتاخوب رسیدم.    بهرحال بایستی صبرکردتاخدای مهربان قسمتت روبایکی بهم پیوند دهد

صداقت. بهترین گزینه درکردارورفتاریک انسان میباشد...متضادش :خیانت که سم روح وروان همان انسان. میشود...درشبی که کفارتصمیم به قتل رسول الله میگیرند...شیرخداامام علی درجایش میخوابد.ویارصدیقش امام ابوبکرصدیق همگام بارسول خداازترس کافران ملعون عازم غارمیشوند...
خدا همیشه آرامش به دلت بده عزیزم

سپاسگزارم...لیلایی نازنین وعزیز.....الهی بهترین هاسرراهت بشه سبز.............همیشه بگوحسبی الله ونعم الوکیل.،

صداقت. بهترین گزینه درکردارورفتاریک انسان میباشد...متضادش :خیانت که سم روح وروان همان انسان. میشود...درشبی که کفارتصمیم به قتل رسول الله میگیرند...شیرخداامام علی درجایش میخوابد.ویارصدیقش امام ابوبکرصدیق همگام بارسول خداازترس کافران ملعون عازم غارمیشوند...
2706