2737
2734

چجوره علائمش بچه ها خوب شدین اگه گرفتین من خودم جایی در نمیام اما از شوهرم میترسم خدایی نکرده اون میره سرکار بگیره منم چیزیم بشه اگه کسی تو اطرافیانتون گرفته خوب شدن؟ 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی کوچولوم صلوات بفرسین🙏💗

ببخشید استارتر جان 

بچه ها این و گزارش بزنید هر کی گزارش زد لایکم کنه💖https://www.ninisite.com/discussion/topic/4819427/یه-مشاور-یا-یکی-که-به-عقل-خودش-مطمئن-

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشناسم کسی که بارداره گرفته 

فک نکنم حالش بد باشه چون اگه بود میفهمیدم

۲۰ روز پیش شنیدم گرفته

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
2728

عروس کوچولو گرفته

تازه هفته بعدم زایمانشه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

منم ۲۰ هفته بودم گرفتم

دو هفته کامل تب و بی حالی و تنگی نفس داشتم.

خیلی سخت بود ولی هیچ دارویی مصرف نکردم خودش دو هفته ای خوب شد.

بچه مم دنیا اومده سالمه الحمدلله

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2738

وای من حامله نیستم ولی ۱۰ روزه کرونا دارم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
وای من حامله نیستم ولی ۱۰ روزه کرونا دارم

چجور فهمیدی ازمایش دادی ؟؟لطف میکنی جوابمو بدی

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی کوچولوم صلوات بفرسین🙏💗
چجور فهمیدی ازمایش دادی ؟؟لطف میکنی جوابمو بدی

من بدن درد حالت تهوع مدام یخ می کردم و سرفه های شدید داشتم

دکتر دارو داد خوب نشدم و سرفه هام بدتر شد. اسکن ریه نوشت انجام دادم دید ریه هام لکه داره و الوده به کروناست

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
منم ۲۰ هفته بودم گرفتم دو هفته کامل تب و بی حالی و تنگی نفس داشتم. خیلی سخت بود ولی هیچ دارو ...

خدا رو شکر که هر دو سالمین

ولی می شه بگین جای دارو چی استفاده کردین؟ 

2706