2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم نسکافه و قهوه وچای خیلی خوب باشه.خرما و... چیزای گرم خوبه چون بدن موقع دفه سم سرد میشه

ی جا خوندم گفته بود کافئین خوب نیست،خرما اینا باز خوبه بنظرم ولی قهوه احساس میکنم خوب نباشه

2738
ی جا خوندم گفته بود کافئین خوب نیست،خرما اینا باز خوبه بنظرم ولی قهوه احساس میکنم خوب نباشه

عزیزم الان رفتم خوندم.قهوه ندی من مدیونت بشم.زده عسل و شیر خیلی خوبه .هر ۰یزی رو باید بدی که عصب هارو تحریک نکنه.نوشابه گازدار نباید بدی .ابمیوه های طبیعی خوبه 

اگه حالش بد دکتر ببره اگه می تونه تحمل کنه آمپول تقویتی بزنه شیاف دکنوفناک هم بد نیست

کمپ،میخوام برم ببینمش،میخوام بدونم چ چیزایی براش خوبه ببرم که اونجا بدن بخوره،خوراکی هایی که بهش کمک کنه

سلام چندروزپاکی داره

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
عزیزم الان رفتم خوندم.قهوه ندی من مدیونت بشم.زده عسل و شیر خیلی خوبه .هر ۰یزی رو باید بدی که عصب هار ...

عزیزی🌹خودمم خوندم ی چیزایی متوجه شدم،ولی گفتم اینجا بپرسم شاید کسی تجربه داشته باشه که بدونه چ چیزهایی بهتره

کمپ،میخوام برم ببینمش،میخوام بدونم چ چیزایی براش خوبه ببرم که اونجا بدن بخوره،خوراکی هایی که بهش کمک ...

اصلاتا15روزسربهش نزن تابیادبه خودش بری هوایی میشه بزارتافیزیکیش تموم شه بدبرو

خدایا بابت همه چی شکرت🤲🏻 خدا رحمان و رحیم هست، به منم نی نی داده😍تو تاریخ400/02/24 بی بی چکم مثبت شد😍خدایا خودت نگهدار فندوقم باش میدونی که۲۳ماه منتظربودم،خدایا ازت میخام به بزرگی خودت هرکس مثل من منتظر معجزه از جانبت هست،به حق بزرگیت دلشو شاد کن،الهی آمین🤲🏻💐😘
کمپ،میخوام برم ببینمش،میخوام بدونم چ چیزایی براش خوبه ببرم که اونجا بدن بخوره،خوراکی هایی که بهش کمک ...

اب طالبی براش درست کن.شیر عسل.شیر خرما.پسته خام .فندق تازه که الان فصلشه سرگرمشن میکنه میشینه میشکونه.بادام ساده بدون نمک.خرما.

2706