2726
عنوان

کات💕🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 31 پست

من یه سال با هم بودیم یه شب تو اوج خوشی باهام تموم کرد گفت به درد هم نمیخوریم دو هفته تمام براش سوگواری کردم برای هر خاطراتمون گریه کردم تا جاییکه کارم به بیمارستان کشید ولی بعد دو هفته به خودم و دلم قول دادم که به خودم بیام الان دو ماه ازش خبر ندارم پیگیریش نیستم تو مجازی منتظر برگشتنش نیستم هر چی بود برام تموم شد الان فقط خودم برام مهمه سلامتی خودم زندگی خودم 

❤️هر چی آرزوی خوبه مال تو❤️

سعی کن خودتو با چیزای دیگه سرگرم کنی چیزایی که باعث یادآوریش میشه روبزار کنار دورتو شلوغ کن

اگه یه پسر کنارت باشه ب عنوان دوست ممکنه کمتر بش فک کنی

.

.

البته همه اینا احتماله خوب شدنی نیس واقعا

من الان ۸ ماهه میگذره از کات کردنم هنوزم با یه آهنگ یا عکس گریم میگیره😑⁦🤦🏻‍♀️⁩

کاربری دست دو نفره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقده رلین

يه. هفته 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ما همین الان دعوامون شد

سر چی؟

سر اینکه کار داشت دستش بند بود و گفت گوشی دستم نیست ۳ بار زنگ زدم جواب نداده خب؟

ولی اینستا استوری گزاشته ، بعد ۴ ساعت پیام داده میگه وای فلانی پولمو نداد و....

حتی نپرسید زنگ زدی؟ چیزی شده اونم ۳ بارررر 

ولی انگار ن انگار 

منم بهم برخورد دعوا کردم تهشم گفت اصلا من پشیمونم باهاتم هیچوقتم زن نمیگیرم اصلا باهات کنار نمیام

منم گفتم برو ب جهنم اسممو بیاری میزنم تو دهنت و تمام

۳ ساله باهمیم

2728
ما همین الان دعوامون شد سر چی؟ سر اینکه کار داشت دستش بند بود و گفت گوشی دستم نیست ۳ بار زنگ زدم ج ...

چه جالب منم دقیقا سر همچین چیزی کات کردم با این تفاوت که اصن دعوا نکردم سریع بلاکش کردم😐

کاربری دست دو نفره
ما همین الان دعوامون شد سر چی؟ سر اینکه کار داشت دستش بند بود و گفت گوشی دستم نیست ۳ بار زنگ زدم ج ...

اوه اوه

ولی پایانشو قدرتمند تموم کردی دمت گرررم😈😂😂

سخت ترین تصمیم زمانیه که باید بین اون چیزی که درسته، و اون چیزی که تو رو خوشحال می‌کنه، یکی رو انتخاب کنی❄💔....
چه جالب منم دقیقا سر همچین چیزی کات کردم با این تفاوت که اصن دعوا نکردم سریع بلاکش کردم😐

جدی؟

شما چند وقت باهم بودید؟

من از بس اعصابم خورد شد نفسم بند اومد بخدا نتونستم شام بخورم

جدی؟ شما چند وقت باهم بودید؟ من از بس اعصابم خورد شد نفسم بند اومد بخدا نتونستم شام بخورم

یه سال تقریبا

تازه دور بودیم از هم کلا ۲ بار همو دیدیم و انقد زجر کشیدم فک کن اگه نزدیکم بود چی میشد فک کنم الان سالگردم بود😂😂

کاربری دست دو نفره
حدود دوساله با ی نفرم ...با اینکه هییییییچ جوره بهم نمیخوریم و دوس داشتن از سمت من بیشتره ..هروقت تص ...

چقد مثل منی واقن منی☹

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
من یه سال با هم بودیم یه شب تو اوج خوشی باهام تموم کرد گفت به درد هم نمیخوریم دو هفته تمام براش سوگو ...

الهی بگردم🙁

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
سعی کن خودتو با چیزای دیگه سرگرم کنی چیزایی که باعث یادآوریش میشه روبزار کنار دورتو شلوغ کن اگه یه ...

بمیرم واست🙁

وای چراپسرا اینقد عوضیننننن😑

2706