2737
2734
عنوان

کات💕🌸

508 بازدید | 31 پست

فقد برام سواله ک بعد از کات چجوری حال خودتونو خوب کردیم ن بگین چقد رل بودین🙁💕

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

خوب نمیشه..

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
خوب نمیشه..

تا کی

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تا کی

درموردخودم بگم..شایدهیچ وقت.چون دیگه همچی بی معنی شده برام

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

بستگي داره الان من در به در دنبال اينم با طرف كات كنم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بستگی داره کی تموم کرده

تو کات کرده باشی واست اولش راحته بعد عذاب وجدان میگیری

اگه اون کات کرده باشه فوق العاده احساس گندی میکنی اولش و خیلی گریه میکنی

اما بعد کم کم واست عادی میشه

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانگرم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛
2738
درموردخودم بگم..شایدهیچ وقت.چون دیگه همچی بی معنی شده برام

چقد باهاش بودی مگه

بستگی داره کی تموم کرده تو کات کرده باشی واست اولش راحته بعد عذاب وجدان میگیری اگه اون کات کرده با ...

🙁🙁🙁🙁🙁

بستگي داره الان من در به در دنبال اينم با طرف كات كنم 

چقده رلین

چقد باهاش بودی مگه

ازسه سال بیشتر..

ازسه سال بیشتر..

ببخشی ک میپرسم سر چی کات کردین

حدود دوساله با ی نفرم ...با اینکه هییییییچ جوره بهم نمیخوریم و دوس داشتن از سمت من بیشتره ..هروقت تصمبم ب کات میگیرم اما میدونم ک نمیتونم اینکارو بکنم ...ب قیمت جدا کردن قلبم از تو سینمه 

همینقد سخت و همینقدر دردناک

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
ببخشی ک میپرسم سر چی کات کردین

مخالفت خانوادش..خاست خدا..قسمت نبودن..برامن همه ی اینابوود..وقتی قسمت نباشه هرچقدم تلاش نی وعاشق باشی نمیشه  ... منم انگارقسمتم نبودباوجوداونهمه عشق..

2706