2733
2734
عنوان

همدان و به گوه کشیدین بتمرگینننننن بترمرگیننننننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 1484 بازدید | 106 پست
من دلم زمانی میریزه که یه هموطنم اینقد نسبت به دیگران منفیه ، من تو خونه نشستم قرنطینه هم هستم ولی ه ...

من نفرین نکردم گفتم ب اطرافیانتون بگین نرن مسافرت

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
من به کسی توهین نکردم اصلا حرفی از احمقی و بیشعوری ام نزدم بخدا  جنوبیا هر سال میان همدان بخاط ...

منم مامانم گرفته بیچاره همشم تو خونه بوده ولی چ میشه کرد همه باید رعایت کنیم تا سریعتر ریشه کن بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم زمانی میریزه که یه هموطنم اینقد نسبت به دیگران منفیه ، من تو خونه نشستم قرنطینه هم هستم ولی ه ...

چون تو خونه راحت نشستی منم مثل تو بودم عین خیالم نبود منم مرفه بی درد بودم ک فقط شوهرم کار میکرد خرجمون با دخلمون جور بود و سر کار نمیرفتم مث تو بی خیال بودم ببین دیشب ک من شیفت بودم میدونی چقد بیمار کرونایی جدید داشتیم کسی ک سلامتیشو گذاشته کف دستش مجبوره بره بیرون نمیتونه مث تو بی عار و بی خیال باشه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
چون تو خونه راحت نشستی منم مثل تو بودم عین خیالم نبود منم مرفه بی درد بودم ک فقط شوهرم کار میکرد خرج ...

من نه مرفحم نه بی درد نه بیعار و بی خیال  شما زحمت میکشید در این شکی نیست بابت زحماتتونم ممنونیم ولی نفرین نکن دعا کن شر این بیماری رفع بشه دعا کن 

مردم همه جادارن میرن تاتعطیلی میشه بدو چمدونارومیبندن .من که حلال نمیکنم  این حق الناسو

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2738
بخدا بیچارمون کردن😭😭😭😭😭

عزیزم چ ربطی به جنوب داره والا ما خودمون مادربزرگم همدانه همیشه تمام ماشین ها ماله تهران و خرم آباد و کرمانشاه اونجان 

بدبخت جنوبی ها

امضام جعل شده انگشت میزنم  
من نه مرفحم نه بی درد نه بیعار و بی خیال  شما زحمت میکشید در این شکی نیست بابت زحماتتونم ممنونی ...

خواهش.ولی بخدا خیلی سخته.الان دوست ابجیم ک رفت مسافرتو ی روز بعد از برگشت پسرش بخاطر کرونا فوت کرد تجربش شد در عیر این صورت اگه سرش نمیومد میگفت ما ک رفتیم چیزیمون نشد بازم میریم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

یک پیشنهاد عالی👌

یک کار فوق العاده برات سراغ دارم که تو یک شرکت معتبر با همین گوشیت کار کنی و پورسانت عالی دریافت کنی 👍

💥بیزینس مخابرات

💥شغل پر درامد و ماندگار

💥پریستژ کاری بالا

💥بیش از 300 هزار نفر مشغول به کار 

😻😻یک میلیون حقوق در یک ماه🙈🙈          

💰💰💰💸💸

تو خونه بشین و شبا پولتو دریافت کن😍

😻برای اطلاعات بیشتر به پیوی بنده مراجعه کنید:

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

این آیدی بنده هست توی تلگرام سرچ کنید میاد بالا

البته اگه میخواید بدون زحمت و بیرون رفتن تو اوضاع کرونا پول حلال دربیارید❤

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

job_onlineee@

حق داری والا ولی وقتی از این تاپیکا بزنی یه سری بیشعور میگن چرا انرژی منفی میدن خواهشا تاپیک  منم بخون 

جدید ترین تاپیکی که زدم 

از بچه های اینجا که پستمو میبینن خواهش میکنم بیان و پستو بیین  و اگاه بشن تا دوبار گرفتار  بلا نشیم 

2706