2737
2734
عنوان

آخه یه پسر چقدر میتونه غیرتی باشه 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2499 بازدید | 118 پست
این آرایش بد 70 درصدش ب رنگ رژه  اینی ک میگم تفکر نیست  فرهنگ اون کشورای پیشرفتس ن عزیز ...

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته چند موردش ک گفتم بددلیه طرف بود ولی همیناییکه اسی گفت رو هم اون فرد هم داشت عزیزم

خب این مریض بوده دیگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
اصلا نگا نمیکنه  من چندشم میشه

خب عزیز من شاید شما از خیلی چیزا چندشت بشه و یکی دیگه بپسنده  این چه حرفیه میزنی خب سلیقه ها متفاوته

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
2731
اونقدی راجع به مد اطلاعات دارم به خودم جرئت دادم اظهار نظر کنم.برو ژورنال ببین.میکاپ زیاد و...کاری ن ...

اون ژرلنالا ببخشیدا ببخشیدا ااااا واس ایرانیانیه احمقه 

چرا متوجه نیستیم اونایی ک واس کشور ما میخوان تو کشور خودشون جنبه سرگرمی داره و ما فقط تقلید میکنیم 

بازم عزیزم نظرم شمام محترمه قصد تحمیل ندارم اگرم بد بیام کردم شما ببخش منو🙏❤️

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
وای توروخدا دقت کن عزیزم.نمیشه برا همه یه نسخه پیچید.ولی تفاوت سنی باید معقول باشه.ضمن اینکه کلا کوچ ...

حالا بهم میگی کوچولو برو دخترای ۱۸ ساله و پایینتر رو ببین بچه دارن 

نه انتظار 
2738
اونقدی راجع به مد اطلاعات دارم به خودم جرئت دادم اظهار نظر کنم.برو ژورنال ببین.میکاپ زیاد و...کاری ن ...

بازیگر ترکیه ای رژ قرمز میزنه اندر رو میگم سیب ممنوعه رو تاحالا دیدی؟

نه انتظار 
دوستداره

بی خیال توروخدا

اینقدر تحت تاثیر این فیلم ها و رمان های هندی و عاشقانه هستین که دستی دستی خودتونو بدبخت میکنید 

هر کی بیمار روانیه و عقلش در حد نوجوون 13 ساله دوره قاجار مونده یعنی ادمو دوست داره؟ 

جای این رومانتیک بازی ها یکم عزت نفس داشته باشین

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

من ازادمای غیرتی خوشم میاد به نظرم تو این جامعه غنیمته البته از این بددلا منظورم نیس چرا چشات اونوری بودچرا نیشت باز بود 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2706