2726
عنوان

ببینین پدرشوهرم چیکار کرد

907 بازدید | 21 پست

تو تاپیکای قبلی مشکلاتم هست اختلافام با شوهرم هست که دعوا کردیم حتی کتکم زد حتی میخاست بیرونم کنه موندم خونم ت اینکه بهشوگفتم طلاقم بده گفت صبر کن طلاقت میدم درخواست دادم 

تو این مدت چن بار حرف زدم باهاش جوابمو تداد غذا نمیخورد صبح میرفت شب میومد دیگه واقعا خستم کرد حتی نمیگفت مردی یا زنده ای.

امروز من ازمون داشتم خودم تک و تنها پاشدم رفتم حتی نپرسید کجا .یکم ناخوش احوال بود .منم واقعا سخت گذشت بهم رفت وامد تک وتنها.از ازمون دراومدم اومدم رفتم خونه پدرم بعد عصز اومدم رفتم پایین خونه پدرشوهرم .پدرشوهزم من دید کلی داد بیداد کجایی نبودی شوهرت مریضه  ولش کردی .منم رفتم بالا جواب ندادم.بعد تحمل نکردم رفتم پایین گفتم به چه حقی سر من داد میزنی مگه میدونی بین من و شوهرم چی هست خلاصه بعد دعوا کردیم بهش گفتم به تو هیچ ربطی نداره هر وقت دلم بخاد میرم خونه بابام هر موقعم دلم بخاد خونه خودمه مرتیکه یکم عصبانی شد مادرشوهرم گفت بالا  .جالبه مقصر منم به من برگشته میگه برو خونه بابات

بچه ها حالم بده واقعا بگین چیکار کنم شوهرمم نیومده.میخام قشنگ حال همشونو بگیرم هم سوهرم هم خانوادش 

نمیدونم صلاحه برم خونه بابام یان 

برو

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره موندي چيكار؟ تو كه هدفت طلاقه برو ارامش خودتو خراب ميكني چرا بخاطر زبون نفهم هايي مثل اينا

قبل طلاق بره عدم تمکین میگیره

بدترین حس دنیا حس اضافه بودنه...خدایا هیچکیو مث من اضافه نکن😪
2706