2737
2734

بچها خواهر زادم ۱۹ سالشه تازه دانشگاه قبول شده چند ماهه پرش و درد عضله و گز گز داره خودش میگه حس میکنه بیماری ام اس یا ای ال اس داره😭😭😭😭😭ترو خدا قسمتون نیدم واسش دعا کنید خیلی کوچیکه و مادرش بدون پدر بزرگش کرده😭 پسفردا آزمایش داره دعا کنید تیروئید یا کم بود ویتامینی چیزی باشه😭😭😭😭😭😭 به نظرتون ای ال اس یا ام اس هست؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

سلام خدا بد نده:(

شاید به خاطر استرسه

چشماش هم ضعیف شده؟

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
2738
مگه الکیه؟ اینا تلقینه و بیشترم عصبیه ایشالا چیزی نیست

خدا کنه ای خدا یعنی میشهههه؟؟؟ بخدا انقدر با سختی بزرگ شده که نگو خدا به حق امام رضا کمک گنه جیزی نباشه😭

خدای من بهشتی دارد نزدیک، زیبا و بزرگ...🍃❤ و به گمانم دوزخی دارد دور، کوچک و بعید... و به دنبال دلیلیست که ببخشد مارا گاهی به بهانه یک دعا...🤲🌈 
این شبا دعا کنید همتون بگو نذر کنه نمازاشو نذاره قضا شه دیگه حجابشم رعایت کنه قدرت معجزه رو به چشمش ...

دختره خیای خوبیه طفلک😭

خدا کنه ای خدا یعنی میشهههه؟؟؟ بخدا انقدر با سختی بزرگ شده که نگو خدا به حق امام رضا کمک گنه جیزی نب ...

من با اطمینان بهتون میگم ام اس نیست

اصلا مریضی خاصی نیست

ببین کی بهتون گفتم

منتظرم خبر خوب بدی

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706