2726
عنوان

سوال و جواب بورسی

| مشاهده متن کامل بحث + 29986 بازدید | 234 پست

سلام آقا سینا

اینو برای دوستم میخوام بپرسم چون خیلی ناراحته ۳۰ میلیون خمحرکه خریده ۱۰ تومن ضرره دودله بفروشه یا نه و به جاش یکی از این سهم ها رو بخره وبانک وپارس ثشاهد شپنارو؟

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی

وقتتون بخیر اون تاپیکتونو قفل کردین نشد تشکر کنم بابت پاسخگویی اونجا گفتم دوتا دارا یکم دارم خواستم یکیشو بفروشم برای دارا دوم و یک سهم دیگه اینجوری که شما میگین دارا دوم پنج تومن میخواد پس فقط میتونم دارا دوم بگیرم تا قبل اومدنش میخوام بفروشم این مدت کمی سود رو پولم بیاد به نظر شما بین سهام خوردو و شستا و گشان کدومو ورود کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر شما یکشنبه شتران رو بخرم یا کرمان؟

الان من فارس وبصادر فملی شستا صبا خودرو خساپا و چکاپا رو دارم.

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی

سلام وقت بخیر

دو تا سهام دارم خیلی اذیت میکنن.لابسا و سپاها.استراتزیم میان مدته ولی اینا همش در حال درجا زدن هستن...

سپاها برج ۲ گرفتم ۱۶ درصد تا حالا سود داده..

لابسا برج ۳ گرفتم اونم ۱۶ درصد سود داده تا حالا

چکار کنم بفروشمشون؟ یا سهامداری کنم بنطر شما؟

و سوال دومم اینه اگه قرار باشه یه سهم خوب معرفی کنید چی رو پیشنهاد میکنید؟

مرسی از وقتتون⚘

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

سلام خسته نباشید 

من چند بار تلاش کردم شستا بخرم ولی موفق نشدم چکار باید بکنم صباهم دارم 

بنظرتون از بین برکت دی شتران داریکم  کدوم رو بگیرم بهتره خودتونم اگه گزینه ای دارید میشه لطف کنید بگید

سلام 

شبتون بخیر 

ورود به ثشاهد الان مناسبه بنظر شما؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706