1818
1823
عنوان

سوال و جواب بورسی

29621 بازدید | 235 پست

سلام 

شب همگی بخیر

سوالی هست درخدمتم

- لطفا سوال تکراری نپرسین، تا بتونم به همه سوالا جواب بدم و شرمنده نشم

- تا حد امکان سوال طولانی نباشه

- سوال ها رو مطرح کنید، آخر شب جواب میدم

موفق و پر سود باشین

@narisham    

از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش😊🍦از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری📷🌱از اینکه بنشینی کنار کودکِ فال فروش و با او درد و دل کنی😌❤  از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی کنی🤗🏃🏻‍♀️ از ابراز علاقه کردن به کسی که دوستش داری💖 از عصبانی شدن...از بلند خندیدن....از گریه کردن های بی دلیل....از کنار گذاشتن آدم هایی که تو را نمی فهمند....✅خجالت نکش!👏🏻 عمرِ هیچ کس قرار نیست جاودانه باشد🌾برای خودت زندگی کن!🌸💚🌱♡

من سیو میکنم بعد میام میخونم

من وقتی از دخترم عصبانی میشم به این فکر میکنم که خیلیا آرزوی داشتن بچه رو دارن و خدا این لطف رو به من کرده و این فرشته کوچولو رو بهم داده پس باید امانت دار خوبی باشم با این فکرا کمی از عصبانیتم کم میشه.یا فکر کن اگه هر جیزی بشکنه یا خراب بشه دوباره میشه خریدش ولی خدایی نکرده اگه روحیه ی بچه ها آسیب ببینه دیگه شاید نشه درستش کرد
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
سلام کارگزاری مفید امروز قدرت خرید من رو منفی زده🤦‍♀️ علتش چیه؟

مفید هر وقت عرضه اولیه میاد قاطی میکنه

فاتحه عدالتی رو خوندم که بی گناهی رو به جای گناه کاری اعدام کرد...😢😢😢99/9/9 به آرزوم رسیدم
1841
1794

سلام آقا سینا

اینو برای دوستم میخوام بپرسم چون خیلی ناراحته ۳۰ میلیون خمحرکه خریده ۱۰ تومن ضرره دودله بفروشه یا نه و به جاش یکی از این سهم ها رو بخره وبانک وپارس ثشاهد شپنارو؟

افلاطون را گفتند: چرا هرگز غمگین نمیشوی؟ گفت دل بر آنچه نمی ماند، نمی بندم. فردا یک راز است، نگرانش نباش. دیروز یک خاطره بود، حسرتش را نخور و امروز یک هدیه است ، قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر. از فشار زندگي نترسيد به ياد داشته باشيد که فشار توده زغال سنگ را به الماس تبديل ميکنه. نگران فردايت نباش خدای ديروز و امروز خداى فردا هم هست..ما اولين بار است كه بندگي ميكنيم. ولى او قرنهاست که خدايى ميكند پس به خدايى او اعتماد كن و فردا و فرداها را به او بسپار...

وقتتون بخیر اون تاپیکتونو قفل کردین نشد تشکر کنم بابت پاسخگویی اونجا گفتم دوتا دارا یکم دارم خواستم یکیشو بفروشم برای دارا دوم و یک سهم دیگه اینجوری که شما میگین دارا دوم پنج تومن میخواد پس فقط میتونم دارا دوم بگیرم تا قبل اومدنش میخوام بفروشم این مدت کمی سود رو پولم بیاد به نظر شما بین سهام خوردو و شستا و گشان کدومو ورود کنم

1845