2733
2734

بچه ها من اولین سال ک کنکور دادم رتبه ام به نسبت خوب شد ولی پشت کنکور موندم بعد یه رشته متوسط رفتم ولی از اونجایی ک ایده ال بود افکارم انصراف دادم در حالی ک فقط یه ترم مونده بود کارشناسیمو بگیرم بعد الان سه ساله پشت کنکورم و رتبه هام افتضاح میشه ، همه دوستام حتی اونایی ک درسشون افتضاح بود الان کارشناسی حداقل دارن یه سری هاشون دکترا دارن میگیرن! خیلیاشون ازدواج کردن. من اینطوری موندم... تازه همش موندم خونه ، خواهر بزرگترم دارم اصلا نه کسی منو میبینه نه اصلا خواستگار دارم ، کنکور امسالمم مطمئنم گند میشه چون هیچچییی نخوندم دیگ امسال... دارم از غصه میمیرم ...  سنمم بالا رفته شدم ۲۷ سال 😢😢😢😭😭😭 منی ک درسم عالی بود الان فوق دیپلمم!

واقن میگی؟

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزيزم

بنظرم اينقد پشت كنكور بمون

تا اوني كه ميخواي قبول شي

چه فايده داره دكتراي رشته ايي كه توش كار

و پيشرفت نداره!!!!

والا ي هنري ي حرفه ايي يادبگيري

بهتره تا مدركتو قاب بگيري

بزني به ديوار

رشتت چی بود؟

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2706