2737
2734

یکی دو ماهه که باهم آشنا شدیم دختر عموم رابط بین ما بود به ظاهر من خیلی دوست داره از من خیلی تعریف میکنه اما ایراد هم میگیره 

مثلا میگه پوستت ظریف و نازکه و زود از بین میره 

بهم میگه اخم کن منم اخم مردم گفت وسط پیشونیت خط میافته چون پوستت نازکه زود چروک میافتی هیچ وقت اخم نکن

اولین بار واسطه عمس من نشون داده روز اول که من دید گفت با عکست فرق داری و صورتت تو عکس قشنگتر و توپرتر بود و دوباره که من دید گفت نسبت به دفعه پیش صورتت لاغر تر هست

ازم عکس گرفت گفت تو عکس تپل تر میافتی 

راستش ایراد گرفتن نقطه ضعفته منه و خیلی ناراحت میشم 

شما هم مثل من هستین یا نه ؟؟؟؟؟ حق دارم ناراحت بشم یا دختر حساسی هستم 

یا حسیییین😐😐😐

چقدر حساسه.

این دوره های خاله خامباجی رو کجا سپری کرده؟

بیچاره زن آیندش

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

حساس هستی ولی ایراد گرفتن درست نیست

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این از الان اینجوریه بعدا خدا به دادت برسه

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2738

برین بهش بابا فک میکنن چین خودشون بگو به سلامت 

گرنباشد چیزکی مردم بازهم گوه میخورند😊😆دهن مردمو نمیشه بست ولی جر که میشه داد گل که میشه گرفت صاف که میشه کرد😁برید کنار ببینم حرفشون چیه😅😂ای عزیزانم لطفا من آنم که رستم بود پهلوان نباشید😁😌همه جور تاپیکی میزنم گیر ندید بچه داری شوهر داری و ....هرچی به فکرم برسه میزنم😂هرکی دور و برم مشکل داشته باشه سوال داشته باشه تاپیک میزنم همه رو هم خودم ج میدم از طرف بقیه نمیتونم حرف بزنم😁😂😃😎مرسی که تا اینجا خوندی ادامه رو هم داشته باش😊نگید لایکم نکن ریپلی نکن پس مثل بز بشینیم نگات کنیم تو سایت گفتگو؟🤔😂بابا شل کن بزا خالی کنیم خودمونو 😂😂😂و آماااااا انقد بدم میاد از اینایی که تاپیک جنجالی میزنن بعد قفل میکنن😂خو یه دیقه مهلت بده حرف تو گلوم میمونه میترکم آخه بشرررر😒و درپایان لطفا بیشعور نباشیم لطفا قضاوت نکنیم قاضی فقط خداست و تو هرکسی رو بر اساس فرهنگ‌ و تربیتت میبینی😉یاعلی😄
2706