2737
2734
عنوان

میخوام یه داستانی براتون تعریف کنم...نظربدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1997 بازدید | 138 پست
الان میخوام بدونم از نظر شما دختره پسره رو کشته؟؟؟

نکنه خودتی ؟

اگه خودتی، نه برو حال شو ببر احساس پیروزی کن و کیف دنیارو ببر

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایدم دختره داره خواب می بینه....ولی اگرادامه داره اونم که گفتی واقعیه کلا تااخرش روبنویس ..ببینیم ت ...

پسره فوت کرد دخترم کلا یه افسرده ی عصبی شده دیگه پایان از این بدتر و بیشتر میخوای؟ 

2731
اره همینه. نصف شبم بوده که این اتفاق میفته و ماشین به یه پل میخوره که میره رو هوا ملق میخوره و میاد ...

شاید پسره خودشو انداخته رو دخترهوتا خیلی اسیب نبینه و خودش مرده  شاید هم ماشینه ایربگ نداشته 

😍 خدایا هزار بار شکرت 😍                  
پسره فوت کرد دخترم کلا یه افسرده ی عصبی شده دیگه پایان از این بدتر و بیشتر میخوای؟ 

اگرم پسره نمیمرد، با خیانتاش روزی صد بار دختره رو میکشت

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
خب اون باعث تصادف شد ولی چرا شوهرش مرد؟ چرا بقیه نمردن

شاید چون جلو بوده سرش به فرمون ماشین خورده یا شیشه شکسته رفته توی شکمش و اینا  شاید هم همون دختره که با شوهرش بوده توی ماشین بوده و اون کاری کرده بمیره یا حتی خود زنش بعد تصادفش کشتتش 

😍 خدایا هزار بار شکرت 😍                  
کار خوبی کرد حقش بود شیرم حلالش بهتر از یه عمر زندگی با استرس و زجره که

وای نگی. اون همش با خودش میگه نن الان دارم نفس میکشم درحالیکه حق نفس کشیدن از اون گرفتم. داره راه میرم در حالزکه اون حق راه رفتن نداره و....و....عذاب وجدان خیلی سخته

پس اون سه نفری که باهاش بودن وقتی فهمیدن دختره عامل تصادف ومرگ پسره ساکت شدن وخفتش نکردن...؟یعنی اخرش همینجوری تموم شد...؟چقدرآرررررروم اومد آررررررروم رفت....خدارحمتش کنه ..نه دادگاهی نه قهری نه بزن بزنی...  

شاید چون جلو بوده سرش به فرمون ماشین خورده یا شیشه شکسته رفته توی شکمش و اینا  شاید هم همون دخت ...

نه کسی نکشتش. بر اثر تصادف می میره ولی خب من میگم دختره جیغ زد تصادف شد درست. ولی چطوری دقیقا شوهر اون مرد؟ یعنی دختره قاتله؟ یا اینا کا  خداست؟

پس اون سه نفری که باهاش بودن وقتی فهمیدن دختره عامل تصادف ومرگ پسره ساکت شدن وخفتش نکردن...؟یعنی اخر ...

نه اونا از کجا بدونن دختره الکی جیغ زده فکر کردن داشته تصادف میکرده که حیغ زده. بعدم همه بی هوش شدن

2706