2726

توی این گرما و زیر روسری و شال ،این همه مو رو چیکار میکنید؟ 

اذیت نمیشید؟ 

من موهام خیلی پره تا وسطای کمرمه، خیلی اذیتم می‌کنه مخصوصا تو خیابون 

حالا مامانم میگه از این قیچی ها که مو هارو کمپشت می‌کنه بزن 

بزنم موهام تیکه تیکه میشه؟؟؟ کسی تا حالا زده؟؟؟

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کل خونوادم😑😑😑😑😑😑 حالا من کم ترین مو رو دارم خواهرام.میرم ارایشگاه یارو میفته تو موهاشون‌نمید ...

منم یبار رفتم ارایشگاه ، زنه گفت چون موهات خیلی پر بود اذیت شدم ، بیشتر پول گرفت😓

عزیزم طاقت بیار زمستون میشه  حیف موهاته بخدا

اره یبار کوتاه کردم اصلا بهم نیومد 

نمیخوام کوتاه کنم ، فقط یکم کن پشت بشه راحت بشم

موهاتو مدل پر و لیر نزن که بیچاره میشی

میخوای کوتاه کنی مدلای جدید تا سر شونه هست

خیلیم نازه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

پر بود خیلی پر، سالهاست از موهای خودم پر تر ندیدم و بلند، خیلی بلند راپونزل بودم برای خودم😁 ولی بعد زایمان دیگه اون موهای سابق نشد که نشد

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
موهاتو مدل پر و لیر نزن که بیچاره میشی میخوای کوتاه کنی مدلای جدید تا سر شونه هست خیلیم نازه

مرسی💗

مرسی💗

🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
پر بود خیلی پر، سالهاست از موهای خودم پر تر ندیدم و بلند، خیلی بلند راپونزل بودم برای خودم😁 ولی بعد ...

چرا؟ مگه چه اتفاقی میفته تو زایمان؟

2706