2737
2734

بچها من از ی نفر خیلی دلم شکسته 

خیلی در حقم ظلم بزرگی شده 

دردش دلمو فشار میده 

در حدی ک فقط چن روزه اشکام از چشمام بند نمیاد 

بچه هاا زخم زبون نزنید تروخدا 

منم ی بنده حقیر خدا ک دلش شکسته 💔

خدا کجاست ؟

خدا براش مهمه ک من الان اینجوری دل شکسته دارم صداش میزنم 

خدا صدامو میشنوه؟

خدا کجاست ک اشکامو پاک کنه برام 💔💔💔

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

واگذار کن به خدا 

بکش کنار 

صبر کن 

صبر کن 

بعد معجزه رو ببین 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباش خدا همینجاس ماییم که دور میشیم 

نگران دل شکستتم نباش بسپار به خودش همچی خوب تلافی میکنه 

خداروشکر که خدا هس و به همه چی آگاه ❤️

خدایا منو غول کن تا نی نی یارا رو کتلت کنم😄

اینو پارسال با دل شکسته و چش گریون نوشتم

امضامن شوهر میخام😐😐😐همینقدر صریح همینقدر بی پرده😑😑دعا کنید خدا همین روزا یه خاستگار اهل ایمان و اهل و خانواده و اهل کارو.. چشم پاکو دل پاکو نجیب و خیلی خیلی خیلی خیلی پولدار و مهربون کسی که وجودش فقط آرامش بده و حال خوبش حال مو خوب کنه یه اد مه سالم و با اصل و نسب یه آدم خوش مشرب و خوش معاشرت ووو خوش اخلاق و منصف که عقایدمون بهم بخوره و زیبایی عادی داشته باشه و پنج شیش سالم بزرگتر از من باشه سر راهم قرار بده 😐😐😐😘😘😘 اگه خندیدی خدا کنه همیشه لبتون به خنده باشه اما خدا هست دیگ اگه بخاد همه چی میشه ماها دعا کنیم و انشالله که بخاد برامون انشالله شما هم حاجت روا شین و دلتون شاد باشه همیشه

2738
چقد صبر کنم  دلم شکسته خیلی

خدا حواسش بهت هست نگران نباش 

خدا از بالا نیست ... تو درونت ریشه داره

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
جوابشونو میده فداتشم غصه نخور مطمعن باش دیروزودداره سوختوسوز نه

با این نامردی ک در حقم شده 

دارم دق میکنم 

دارم فقط تو دلم ب خدا فک میکنم ک کجاست 

ما این نامردی ک در حقم شده  دارم دق میکنم  دارم فقط تو دلم ب خدا فک میکنم ک کجاست

الهی بمیرم 😔ایشالله حال دلت خوب میشه بزودی منم داغووون بودم ی مدت اما زجه های طرفو جلوم دیدم .مطمعن باش تقاص پس میده

خدا بزرگه🙃

بچسب به خدا دلت آروم میشه....

با خدا صحبت کن قرآن بخون نماز بخون 

4ساله سرکوفت های بدی می‌شنوم و دردناک تر از عزیز ترین و نزدیک ترین آدم های زندگیم 

پارسال همین روزا قلبم هزار ریش شد و شکست رفتم نفرین کنم نتونستم گفتم خدایا منو خوشبخت کن اینقدر غرق خوشبختی  ک اونا پشیمون شن از خرفاشون 

منتظرم ک خدا کمکم کنه و مطمئنم م ک میکنه چون تکیه گاهمه و بهش توکل کردم

الهی بمیرم 😔ایشالله حال دلت خوب میشه بزودی منم داغووون بودم ی مدت اما زجه های طرفو جلوم دیدم .مطمعن ...

دلم میخاد طرف با من چیکار کرده ک دلم اینطوری لرزون شده 

چشمام خیس شده

2706