2737
2734

تروخدا بیاین بگین این پیام ینی چی 

بانک صادرات

مشتري گرامي رمز دوم کارت شما ****

در تاريخ 1399/05/16

و در ساعت 16:46:57

به اشتباه وارد شد.

من کارتم پیش خودمه و استفاده ای ازش نکردم این پیام به چه معنی؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای منم دیروز پیش اومد

یکی گفت احتمالا کسی یک عدد از شماره کارتش رو اشتباه وارد کرده، شده شماره کارت شما، بعد هم رمز خودشو زده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
تروخدا توحسابم پول هست چیکارکنم

کسی رمز دوم کارت شمارو نمیتونه داشته باشه چرا نگرانی؟

رمز دوم که یک دقیقه ای شده دیگه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
واقعا؟ خداکنه اینجوری باشه . خیلی ترسیدم

بله احتمالش زیاده چون من اصلا رمز پویای خودمو فعال نکردم

کسی رمز دوم کارت شمارو نمیتونه داشته باشه چرا نگرانی؟ رمز دوم که یک دقیقه ای شده دیگه

نمیدونم انقدر اینروزا ب همه چی بدبین شدم تاحالام پیش نیومده اینجوری بشه بخاطرهمین ترسیدم

نمیدونم انقدر اینروزا ب همه چی بدبین شدم تاحالام پیش نیومده اینجوری بشه بخاطرهمین ترسیدم

میفهمم، منم دیروز خیلی جا خوردم

من که یک ساعت قبلش هم خرید کرده بودم فکر کردم کسی اونجا که خرید کردم رمز اول رو فهمیده  

بعد دیدم نوشته رمز دوم  

2706