2726

شوهرم اون روز میگه لازم نیست بریم تصویری حرف میزنیم ولی من مطمئنم شوهرم بدون من میره میبینه مطمئنم حتی برادرشوهرم با دوست دخترش امروز اونجا بوده فقط من اضافی ام ؟شوهرم داشت تلفنی با خواهرش حرف میزد گفتم بده منم تبریک بگم تلفنو قطع کرد نداد ب من ...بعد ک من اعتراض کردم گفت تو فیلم بازی میکنی اگ میخاستی باگوشی خودت زنگ میزدی خلاصه من با گوشی خودم زنگ زدم مادرشوهرم تبریک گفتم چون خواهرش تو بیمارستان بود ......حالا امروز اصلا ب من نمیگه بیا بریم میترسم بدون من بره اینجوری بهم بی احترامی میشه  فقط از من پرسید کادو چی بخرم گفتم لباس گفت طلا چجوریه بنظرت گفتم گرونه دیگه هیچی نگفت گفت پول میدم ..الانم زنگ زدم نگفت کجاهست چکارمیکنه.....صبح ک میومدم خونه مامانم ماسک برداشتم گفت مگه جایی میخای بری ( خونه خواهرشوهرم نزدیک مامانمه گفتم شاید بریم اونجا )گفتم ن همینجوری برداشتم چکارکنم ؟

اسی ببخش عزیزم.

خانما اینو گزارش بزنینhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4822629/زن-داداش-عوضی

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب تو چیکار داری میگی طلا گرونه لباس بگیریم.بکو هرچی صلاحه بگیریم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

خب عزیزم چ بهتر والا هرکی ب دردی گرفتاره یکی. تاپیک میزنه شوهرمب زور میبرتم خونه خانواد شیکی می نه شوهرم اصراری نداره برم چیکار کنم خوب بشین ب خودتماحترامقایل شو تلفنیم تبریکتو بگو تمامخیلییی دلش خواست تورم همراهش میبرخ

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2706