2733
2734
عنوان

خواهر همسرم و جاریم

2430 بازدید | 128 پست

بچه من دو تا جاری دارم،،جاری بزرگ من خیلی تنبله  از اول کار نمیکرد ،،خونه مادر همسرم ،،ولی من خیلی کاریم کلا از کار فراری نیستم ، جاری کوچیکمم خوبه بد نیست نه به تنبلیه اونه نه مثل من خلاصه من هر وقت میرفتم خونه مادر همسرم تا ظرفاشونم جا به جا میکردم و گازم تمیز میکردم و هودم ،عید ها اثاث کشیام حتما میرفتم کمکشون ،،ولی الان ی ۶ ماه میرم فقط ظرف تو سفره میچینمو جمع میکنم چون فهمیدم لیاقت ندارن ،،فرق میذارن بین منو بزرگه 

قبلا ها که ما کار میکردیم جاری بزرگم کار نمیکرد خواهر همسرم به ما یاد میداد اون جاری بزرگه اومد تو اشپزخونه ،،شروع کنین به تعارف با من که تو خسته ای بذار ظرفارو من بشورم اخه چقدر باید کار کنی تنهایی از اینجور حرفا 

حالا دو بار اخری که من میرم خونشون همچنین کاریو خواهر همسرم با جاری بزرگم با من میکنن 

مثل امروز که تا رفتم تو اشپزخونه جاری بزرگم به خواهر همسرم گفت بذار ظرفارو من بشورم تو تنهایی خسته میشی ما باید شعورمون برسه که تو غذا درست میکنی ماهم واستیم ظرف بشوریم 

یا خود خواهر همسرم هی از مامانش تشکر میکنه که خیلی زحمت میکشی اینا 

حالا من میخوام یجوری حالشونو بگیرم بسوزنمشون به نظرتون سری بعد که اینکارو کرد چی بهشون بگم که بسوزن ؟؟؟

اینم بگم جاری بزرگم هر روز اونجاس من دو هفته سه هفته یبار میرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جات باشم كم ميرم خونشون 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2728

چرا بسوزونیشون 

میگن شما کار نکن خسنه میشی 

چه اشکالی داره خب

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2738

بگو من وقتی یکی میاد خونم شعورم میرسه  نمیزارم دست ب کاری بزنه بالاخره اومده مهمونی وکرنه خونه ی خودشم کار میکنه طرف

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2706