2726

پسرمن  چندروزه دیگه ۴ماهش کامل میشه ازدوماه وچندروزگیش ازپشت تونست به شکم غلت بزنه الانم  روی بالش میذارم قفسه سینش بلندمیکنه می خوادبه حالت نشسته دربیادولی وقتی توبغلم هنوزکامل نمیتونه گردنش سفت نگه داریعنی خسته میشه ولی مثلا دنبال خواهرش میگرده سرش برمیگردونه اینکه هنوز کامل نگه نمیداره گردنش مشکل داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جدی تاکی باید بتونه کامل نگه داره گردنش

پنج ماه 

من دوقلوهام چار ماهه یکیش قشنگ گردن گرفتن و وقتی دراز کشیده بود ب شکم میچرخید و گردنشو بالا میگرفت

اون یکی اصلا فقط ب پشت دراز کش بود و تو بغل هم گردنو پاییین مینداخت نگران بودم

اول ماه پنج نه تنها گردن گرفت بلکه سینه خیز با سرعت میره همه چی رو بهم میریزع 

ولی اون بچم هنوز فقط ب شکمه فقط دستشو دراز میکنه😐

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎
پنج ماه  من دوقلوهام چار ماهه یکیش قشنگ گردن گرفتن و وقتی دراز کشیده بود ب شکم میچرخید و گردنش ...

پسرم وقتی به شکم میذارم سرش بالانگه میداره این قطره روشنیدم واسه رشدوتکامل عالیه وافزایش هوش بچه فقط قیمتش یه خورده بالاس انگار

پسرم وقتی به شکم میذارم سرش بالانگه میداره این قطره روشنیدم واسه رشدوتکامل عالیه وافزایش هوش بچه فقط ...

فک نکنم نده

ویتامین اضافی بچه رو بیش فعال میکنه

شمامولتی ویتامین میدی؟اخه این دوماه که بودبردمش به دکترش گفتم گفت عیبی نداره به جای ادبهش بده

بچه من شیر خشکیه دکتر میگه آد کافیه و قطره اهنم میدم و نئوزینک  از سه تا چهار ماهگی میدادم

ولی اگه شما شیر خودتو میدی مولتی هم خوبه بدی

بچه من شیر خشکیه دکتر میگه آد کافیه و قطره اهنم میدم و نئوزینک  از سه تا چهار ماهگی میدادم ولی ...

اره شیرخودم می خوره من پروبیوتیک میدم وآدفقط اگرمولتی بدم آدنیازی نیست درسته؟