2737
2734
عنوان

دیدن این آدم مریضم می کنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 33 پست
منم دقیقا همچین دوستی داشتم با اینکه چندسال باهم دوست و هم خونه بودیم اما خیلی انرژی منفی داشت و منو ...

دوست نیست

از نزدیکانم هست... دعا کن خدا کمکش کنه و کمکم کنه، تموم بشه این شکنجه روحی و روانی از یازده دوازده سالگی دارم می کشم یه جورایی از دستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدف اصلی زندگیت رو ازدواج قرار نده تا مثل اون نشی..تجربه ی اون باید برات عبرت بشه..هدفت رو تحصیلات یا شغل یا موفقیت ورزشی یا هنری یا رسیدن به یه سطح درامدی خاص....نمیدونم هرچی علاقه داری قرار بده و براش تلاش کن..ازدواجت هم یه مرحله از زندگی هست پیش میاد برات..تو شخصیت مستقل و موفق خودت رو بساز منتظر نباش کسی خوشبختت کنه...وقتی خودت موفق بشی آدمای موفق هم برای خوشبخت کردنت میان.

برام توضیحش میدی؟

اینجوره که به ویژگی های مثبت طرفت فک میکنی.هرکی هست.مادرشوهر.خواهر.مادر.بچه.همسر.هرکی!اگه ویزگی مثبتی ندیدی به اینکه موجودیه که خدااون رو بوجود اورده پس وجودی الهی درونش هست فکر کن و براش انرزی مثبت بفرست.هرچی به منفی ها توی اون طرف و زندگیش فک کنی انرژی منفی باعث جادوی سیاهی میشه که هم به طرف اون میره و اون بیشتر شمارو ازار میده هم تو دل خودت جمع میشه و بدتر میشه حالت.

من همین یه دونه ام!
2731
برام توضیحش میدی؟

به جای چیزای منفی به جنبه های مثبتش فکر کن ،دقیقا شما حالا جادو سیاه شدین به نظرم

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
هدف اصلی زندگیت رو ازدواج قرار نده تا مثل اون نشی..تجربه ی اون باید برات عبرت بشه..هدفت رو تحصیلات ی ...

یه حالتی داره. نسبت به کوچکترین شانس و موفقیتی در زندگی نزدیکانش حساس هست. همش حس می کنم چشمش دنبال آرامش بقیه است و انرژی منفی به اطرافیان می فرسته‌...

به نظرمن ازدواج همه چیز نیست فقط نگاه کن توی اینهمه متاهل چندتاشون واقعا خوشحالن چندتاشون پشیمون از ازدواج اگه حال دل خودت خوش نباشه با ازدواجم خوب نمیشه البته یه حرفایی فقط شعاره تو واقعیت اجرا نمیشه ولی بهترین کار اینه شرایط شادیه اونو براش بوجود بیاری حتما به خاطر رابطه ی نزدیکتون اگه اون شاد وراضی باشه خودتم شاد تر بی استرس خواهی شد‌ . 

2738
اینجوره که به ویژگی های مثبت طرفت فک میکنی.هرکی هست.مادرشوهر.خواهر.مادر.بچه.همسر.هرکی!اگه ویزگی مثبت ...

چکار کنم که کلمات و جملاتش تووی دل خودم رو خالی نکنه و حس نکنم اگر بدبخت و گرفتار باشم حالش بهتر هست تا اینکه پیشرفتی توو زندگیم حاصل بشه 

چکار کنم انتظارش ازم به نوعی تعدیل بشه و حس نکنم انرژی منفی و .... دنبالم هست؟

به نظرمن ازدواج همه چیز نیست فقط نگاه کن توی اینهمه متاهل چندتاشون واقعا خوشحالن چندتاشون پشیمون از ...

واقعا از ته دلم آرزو می کنم کاش یه زندگی شاد و نرمال و عاری از تنش و استرس داشت اگر وضعیت خوبی داشت قطعا شرایط اطرافیانش هم بهتر بود... یه جورایی سوخت تووی زندگی با اینکه پر از انگیزه و آرزو بود

چکار کنم که کلمات و جملاتش تووی دل خودم رو خالی نکنه و حس نکنم اگر بدبخت و گرفتار باشم حالش بهتر هست ...

نمیدونم.شاید اینی که میگم رو اگه بتونی انجام بدی بشه.مثلا تصورش کن توی یه نور سفید روحانی معلقه.هرکجاش که ازار دهنده هست مثه زبان و دهانش که باهاش حرفای ناامیدانه میزنه رو با نور شفا بده تو فکرت.یا خودتو غرق نور سفید ببین که مثه سپر دربرابر بدیهایی که از اون ادم به سمت میاد حمایت میکنه.

من همین یه دونه ام!
2706