2737
2734

❤🌼با نام و یاد پروردگار مهربانی ها ❤🌼

😍😍😍😍سلام مامانای گل 😍😍😍😍😍

اینجا میخوایم ختم صلوات و سوره حمد و یس و دعای فرج و زیارت عاشورا و ...هرچی می تونید!😍😍😍😃😃😃😃😍😍😍😍😍😍

❤❤❤❤نیتش به نیت فاطمه زهرا و امیرالمومنین و حضرت محمد و امام حسین و حسن 

واللخصوص ۱۴معصوم که دستگیر هممون هستن ❤❤❤❤

💟💟💟فرقی نداره هر چند تا 💟💟💟

فقط صدا کنید دوستاتون رو 😉😉😉

پس فردا هم هرکی حاجت روا شد بیاد بگه 😍😍😍😍😍

برای هم دعا کنیم که دعا در حق دیگری مستجاب و باعث میشه دعای خودمون هم زودتر مستجاب بشه 😍😍😍😍

🧡🧡🧡🧡یاحسین 🧡🧡🧡🧡

آللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم ♥️ 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم ♥️ 

مامان دو قلو ها ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تا غدیر؟؟

غدیر فرداست ها

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
اره عزیزم درسته من اشتباه کردم ...هدا بخواد تا همین فردا حاجت روا میشیم 😃😃😍😍😍

امید خدا😂😆😍

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706